Öğrenci Kariyeri Banner

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kararını Erteledi!

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kararını Erteledi!

1.5 milyarın üzerinde aktif kullanıcısı olan Whatsapp geçtiğimiz günlerde yeni sürümüyle birlikte uygulamaya güncellemeler getirmişti.

whatsapp

Gizlilik sözleşmesinde yaptığı değişimlerin ardından ülke genelinde çalkantı oluşturan Whatsapp, birçok kullanıcının Telegram'a geçmesinin üzerine söz hakkı almıştı ve "Gizlilik Politikamız hakkında paylaştığımız son güncellemeden bu yana Türkiye'deki kullanıcılarımızdan birçok soru aldık ve bu soruları yanıtlamak istiyoruz. Bu sabah itibariyle Türkiye’deki kullanıcılarımıza, WhatsApp'ın ve Facebook’un mesajlarınızı göremediğini tekrar teyit eden özel bir durum mesajı göndermeye başlıyoruz." açıklamasıyla ülke bazında tekrar gündeme gelmişti. 

gizlilik sözleşmesi

 WhatsApp'ın 8 Şubat 2021 itibariyle yürürlüğe gireceğini duyurduğu gizlilik sözleşmesi, yeni yaptığı açıklamaya göre ileri bir tarihe ertelendi. Şimdiyse altyapısını iyileştirmek ve sistemini güçlendirmek için kendine biraz daha zaman tanıdığı söz konusu. Ayrıca çok tartışılan gizlilik sözleşmesi kararını hangi tarihe ertelediği konusunda net bir bilgi vermedi.

WhatsApp’ın Yeni Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmemiz Halinde Hangi Verilerimiz Paylaşılacak?

WhatsApp Sözleşmesini Kabul Etmek İstemeyenler İçin 5 Alternatif Mesajlaşma Uygulaması

Özgün İçerik


Fatma Oral

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Fatma Oral..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.