Ücretsiz ve Sertifikalı Python'a Giriş Eğitimi

Ücretsiz ve Sertifikalı Python'a Giriş Eğitimi

Tarih ve saat: 15-19 Şubat, 19:00-21:00

Kayıt Linki

Global AI Hub'ın, küresel yapay zeka inisiyatifleri kapsamında hayata geçireceği Python Programlamaya Giriş Eğitimini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! ⠀

Küresel yapay zeka inisiyatifi dahilinde, 2024 yılına kadar Türkiye'de 500.000 kişinin yapay zekâ alanında ücretsiz eğitim almasını hedefliyorlar! Üstelik bu sayının en az yarısının kadın olması öncelikleri arasında.

Ücretsiz ve sertifikalı "Python Programlamaya Giriş" eğitimleri, 5 gün boyunca, 2 saat olarak ilerleyecek ve 10 saatte sıfırdan Python öğrenmeye başlayacaksınız.

Python Programlamaya Giriş kurslarında sözdizimi, veri türleri, operatörler, kontrol akışları, işlevler ve #Python'daki bazı kitaplıklar gibi temel konuları ele alıyorlar.

Ayrıca, öğrenme sürecinizi desteklemek için dünya çapındaki farklı kaynakları kullanarak harika materyaller hazırlamışlar!

Ders sırasında basit programlar oluşturacaksınız ve derslerden sonra kodlama becerilerinizi geliştirmek için birkaç ev ödevi olacak.

Tüm sorularınızı globalaihub.com/community 'deki Python Hub'da sorabilirsiniz.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Global AI Hub'dan bu kapsamlı eğitim fırsatını kaçırmayın ve hemen kayıt olun!

Global AI Hub & Turkish AI Hub Sosyal Medya hesapları

Global AI Hub

Turkish AI Hub


 


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.