Öğrenci Kariyeri Banner

Otomotiv Yaz Kampı 16 Temmuz'da Başlıyor!

Otomotiv Yaz Kampı 16 Temmuz'da Başlıyor!

Otomotiv Yaz Kampı bu sene 4. kez öğrencilerle buluşacak. Otomotivin geleceğini belirleyenlerden biri olmak hayallerinin arasındaysa, #OtomotivYazKampı seni bekliyor.

Türkiye otomotiv sanayiine yön veren 13 büyük üyesiyle sektörün çatı kuruluşu olan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), otomotiv sektörünü gençlere tanıtmak ve farkındalığı sürdürülebilir olarak geliştirmek amacıyla yaz kampını 4. kez düzenliyor.

16-19 Temmuz tarihleri arasında OSD’nin, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB)’nin destekleri ile organize ettiği, lise ve üniversite öğrencilerinin katılabileceği kamp, otomotiv sanayi ile gençleri bir araya getirecek.

Lise ve üniversite öğrencileri, tamamen ücretsiz ve sertifikalı olarak düzenlenen bu sanal kampta otomotiv sektörünün önde gelen firmaları ile bir araya gelecekler, birçok yeni bilgiyi edinme ve deneyimleme şansı bulacak.

Online workshop, dijital fabrika turu, C-Level sohbetler ve sürprizleri içeren bu kamp deneyimine seni de bekliyoruz.

Etkinlik ev sahibi firmalar: Otomotiv Sanayi Derneği ve Üyeleri ( Anadolu Isuzu, Ford Otosan, Hattat Traktör, Hyundai, Karsan, Man, Mercedes, Otokar, Renault Group, Temsa, TOFAŞ, Toyota, Türk Traktör ) süreçte çözüm ortaklarımızdandır.

Kimler Katılmalı?

Eğer otomotiv sektörüne ilgi duyuyorsan, fabrikaları merak ediyorsan, lise veya üniversite öğrencisi isen Otomotivin Zirvesinde sen de yerini al!

Başvuru için:http://www.otomotivkampi.com

Yapılacak eğitimin sonunda katılımcıların kazanacakları eğitim sertifikalarının yanı sıra birbirinden güzel fırsatlar da kendilerini bekliyor! 


Begüm İldem

İletişim Fakültesini birincilikle, üniversiteyi ise ikincilikle bitirdim. Influencer Marketing alanında tezli yüksek lisans yaparak uzmanlaştım. Şimdi ise Öğrenci Kariyeri'nde 2 yıldır sosyal medya uzmanı olarak çalışıyorum.

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.