Öğrenci Kariyeri Banner

WhatsApp'da Kendini İmha Eden Mesaj Özelliği

WhatsApp'da Kendini İmha Eden Mesaj Özelliği

Kendini imha eden mesajlar, hassas bilgileri paylaşmak söz konusu olduğunda oldukça faydalıdır. Bu özelliği Telegram'da ve diğer bazı mesajlaşma uygulamalarında görmüş olabilirsiniz. Özellik, yayınlandığında WhatsApp için önemli bir özellik eklemesi olacak. Özelliği henüz en son sürümde göremiyoruz. Şu anda geliştirme aşamasında ve yakında kararlı sürüme geçecek.

Bireysel görüşmelerin yanında, muhtemelen bu özelliği gruplarda da kullanabileceksiniz. Şu anda mevcut olan bilgilerle kaybolan mesajlar için daha fazla zamanlayıcı seçeneğinin olup olmadığını bilmiyoruz ancak Telegram uygulamasında olduğu gibi çalışacağını tahmin ediyoruz. 

WhatsApp sözcüsünün belirttiğine göre, özellik şu an için sınırlı sayıdı kullanıcı ile test ediliyor. Yakın zamanda ise tüm kullanıcılara açılması söz konusu. Daha önce Snapchat'te gördüğümüz kaybolan mesajlar özelliği, Telegram ve Signal gibi uygulamalarda da yaygın olarak kullanılıyor. 

ağ, ağ oluşturmak, akıllı telefon içeren Ücretsiz stok fotoğraf

Yakın zamanda Messenger ve Instagram DM'i Birleştiren Facebook, kaybolan mesajlar  özelliği olan Vanish Mod'u her iki platforma da ekledi da ekledi. Vanish mode ile mesajların görüldükten sonra ya da siz sohbeti kapattıktan sonra ekrandan silinmesini de sağlayabiliyorsunuz.

ÖZGÜN İÇERİK


Sude Genç

KTO Karatay Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi. İnstagram: sugenc20

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.