Öğrenci Kariyeri Banner

Öğrencileri Bu Yaz Teknolojinin Öncüleriyle Buluşturan TechCamp Başvuruları Başladı

Öğrencileri Bu Yaz Teknolojinin Öncüleriyle Buluşturan TechCamp Başvuruları Başladı

Üniversite öğrencilerine özel 2 haftalık teknoloji kampımızda, teknoloji dünyasına ilk adımlarınızı atarken sizlere rehberlik ediyoruz. Frontend ve Backend , Cloud Computing, Game Development, AI gibi 101 seviyesinde eğitimlerle donatılmış kampımızda, sektörün önde gelen firmalarıyla tanışma ve onların deneyimlerinden faydalanma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, uzman konuşmacılarla birebir etkileşim kurarak sorularınızı yöneltebilecek ve değerli bilgiler edinebileceksiniz. Teknolojiye ilgi duyan diğer öğrencilerle tanışarak önemli bağlantılar kurma şansına sahip olacaksınız.

Etkinlikte Sizleri Neler Bekliyor?

Üst Düzey Yöneticiler

Sektörün önde gelen üst düzey yöneticileri ile tanışma fırsatı! Onların deneyimlerinden ilham alın ve sorularınızı sormak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

Özel Konular

Derinlemesine oturumlar , sektörün en önemli konularında güncel bilgilere ulaşın. Özel konuları ele alan uzmanlarla bir araya gelin ve geleceğin teknoloji trendlerini keşfedin.

İlham Veren Konuşmalar

Başarılı teknoloji liderleri ve girişimcilerinin ilham verici konuşmalarını dinleyerek, kendi kariyer yolculuğunuzda motivasyon kazanabilirsiniz. Bu konuşmalar, sektördeki başarı hikayeleri ve en iyi uygulamalar hakkında derinlemesine bilgi sağlar..

Kariyer Rehberliği

Sektördeki kariyer fırsatları ve gelişim yolları hakkında bilgi edinin. Uzmanlar tarafından sunulan kariyer rehberliği oturumları ile geleceğinizi şekillendirin ve teknoloji dünyasında başarılı bir kariyer için ipuçları alın.

Yeni İnsanlar Tanıyın

TechCamp, teknoloji tutkunları için mükemmel bir buluşma noktasıdır. Sektördeki yeni isimlerle tanışın, deneyimlerinizi paylaşın ve birlikte çalışma fırsatları keşfedin.

Sertifika Kazanma Şansı

Online etkinliğimize katılarak, sektörün önde gelen şirketlerinin yer aldığı sertifikayı kazanma fırsatını yakalayın. Bu sertifika, kariyerinizdeki teknolojik ilerlemenizi belgelemek için önemli bir adım olacak.

Hemen Başvur


Tolga Kaan

Öğrenci Kariyeri'nde İçerik ve Medya Koordinatörü - İletişim ve İşbirlikleri için tolga_kaan[at]yahoo.com adresini kullanın.

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.