Öğrenci Kariyeri Banner

Tofaş Yetenek Sohbetleri Devam Ediyor

Tofaş Yetenek Sohbetleri Devam Ediyor

"Kariyerine Yön Ver" mottosuyla başlayan Tofaş Yetenek Sohbetleri, gençlere kariyer yolculuğunda yol göstermeye devam ediyor. Etkinlik boyunca çok sayıda oturum ve çok sayıda yetkilinin deneyimlerini farklı başlıklarla dinleme imkanı veren Tofaş Yetenek Sohbetleri sınırlı kontenjana sahip olduğu için katılımcıların acele etmesi gerekmektedir.

Otomotiv Dünyası Üzerine Kariyer Planlayanlar

Özellikle otomotiv sektörüne ilgi duyanların kesinlikle katılması gereken Yetenek Sohbetleri, işin mutfağından bilgiler alarak kariyerinize yön vermenize imkan sağlayacak kadar büyük bir içerik kapsamına sahip.

Otomotiv Ar-Ge'sinde Kariyer Yolculuğu

Yetenek sohbetlerinin bu haftaki oturumunda Tofaş Dış Trim Tasarım Yöneticisi Özgün Çiftçi olacak. 3 Şubat saat 16.00'da yapılacak etkinliğe katılmak için yeteneksohbetleri.tofas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Tolga Kaan

Öğrenci Kariyeri'nde İçerik ve Medya Koordinatörü - İletişim ve İşbirlikleri için tolga_kaan[at]yahoo.com adresini kullanın.

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.