Kampüs Hayatını Değiştirecek Bir Fikrin Var Mı?: Red Bull Basement Seni Bekliyor

  • Kampüs hayatını değiştirecek bir fikrin var mı?

Red Bull Basement, öğrencilerin kampüs hayatını iyileştirecek fikirlerini -anlamlı bir etki yaratmak için- teknolojik çözümlerle uygulamalarını sağlayan küresel bir eylem çağrısı. 

  • Redbull Basement Nedir?

Red Bull teknoloji yardımıyla pozitif değişimler üreten girişimci öğrencileri kanatlandırıyor.

Red Bull Basement, tüm öğrencileri inovasyonu olumlu bir etki yaratmak için kullanmaları konusunda güçlendirir. Amaç, öğrencileri daha iyi bir yarına götürebilecek fikirler üreterek süregelen düzene meydan okumaları için bağlarını güçlendirmek ve ilham vermektir. Katılmak için bir girişimci veya mucit olmanıza gerek yok. Bu beyin fırtınasına herkes davetli. Zirve, finalist ekiplerin son sunum için fikirlerini hayata geçirdiği Global Atölye. Yol boyunca da çevre edinme, uzman rehberlik vedaha fazlası için çeşitli fırsatlar var.

  • Red Bull Basement'ın 2020 Global Atölye'si ne zaman ve nerede düzenleniyor?

Bu yılın Global Atölyesi'nin düzenleneceği tarihler: Aralık 11-13. Ev sahibi şehir daha sonra açıklanacak.

  • Red Bull Basement'a kimler başvurabilir?

18 yaş ve üstü, İngilizce konuşabilen ve 36 katılımcı ülkelerinden birinde yaşayan üniversite öğrencileri bireysel ya da iki kişilik ekipler olarak katılabilir. Öğrenciler, bu kriteri göz önüne alarak fark yaratacak fikirleriyle Red Bull Basement'a başvurabilir. Bu kriterlere uymayanları da oylama aşamasında favori fikirlerine destek vermeye davet ediyoruz.

Üniversite öğrencilerine açık olan yarışma için 25 Ekim'e kadar başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.