Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvuruları Başladı!

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvuruları Başladı!

Değerli Mensuplarımız,

Vakfımız hizmetlerine ve özellikle burs fonumuza şimdiye kadar göstermiş olduğunuz yakın ilgi için teşekkür ediyoruz.

Vakfımız 2021-2022 öğrenim yılında da desteklerinizi aynı gayretle öğrencilere ulaştırmayı ve 500’ün üzerinde Boğaziçi Üniversitesi öğrencisine burs desteği sağlamayı hedeflemektedir.

2021-2022 öğrenim yılı için burs miktarı aylık 400 TL olarak güncellenmiştir.

2020-2021 öğrenim yılında (9 ay,  Ekim 2021 – Haziran 2022 dönemi) her bir öğrenciye ayda 400 TL olmak üzere toplam 3600 TL burs ödenecektir. Burslar, her ay düzenli olarak Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin banka hesaplarına yatırılacaktır.

Burs fonumuza katkıda bulunan her 10 kişinin  üçünü önceki dönemlerden vakfımızdan eğitim desteği almış olan arkadaşlarımız oluşturmaktadır.

BURS TAAHHÜDÜNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Doldurduğunuz formun vakfımıza ulaşmasının ardından sizlere e-posta ve SMS ile teyit mesajı gönderilecektir.

Banka hesap bilgilerimiz ve geride kalan 24 eğitim-öğretim döneminde burs fonumuzun gelişimi aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Bu vesileyle vakfımız hizmetlerine yaptığınız maddî ve manevî katkıların artmasını bekler;  hayırlı kazançlar ve işlerinizde kolaylıklar dileriz.

Selam ve saygılarımızla,

Vakfımızın 2021-2022 Öğretim Dönemi Burs Başvuruları 1-15 Ekim 2021 tarihleri arasında web sitemiz üzerinden alınacaktır.


Simay Kurtçu

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.