Öğrenci Kariyeri Banner

Başvuru Süreleri Devam Eden Güncel Burs İlanları!

Başvuru Süreleri Devam Eden Güncel Burs İlanları!

Yeni eğitim-öğretim döneminde maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için başvuruları devam eden güncel burs ilanlarını derledik...

ASKEV Bursu

Ön lisans ve lisans öğrencilerinin yanı sıra doktora eğitimi alanların da faydalanabileceği burs programına 30 Eylül'e kadar başvuru yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: askev.org.tr

Anadolu Vakfı Bursu

Lisans öğrencilerinin başvurabileceği burs programı için gerekli olan şartlardan biri; vakıf üniversitesinde eğitim görüyorsa mutlaka tam burslu olması. 30 Eylül'e kadar başvuruları devam eden bursla ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cerenler Vakfı Bursu

Tüm üniversite öğrencilerinin başvurabileceği burs programında aylık 1500 TL burs verilmektedir. Son başvuru tarihi 30 Eylül. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

İBB Genç Üniversiteli Bursu

İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından vverilen 'Genç Üniversiteli' bursu için başvurular 16 Ekim'e kadar devam edecek. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

Burs İlanlarından Haberdar Olmak İçin Öğrenci Kariyeri'ni Hemen İndir!

Sabancı Vakfı Bursu

Sabancı Vakfı, 2022-2023 eğitim-öğretim döneminde ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere 10 ay boyunca aylık 2 bin TL karşılıksız burs verecek. Son başvuru tarihi 21 Ekim. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: sabancivakfi.org

Tekfen Vakfı Bursu

Tekfen Vakfı, 2022 - 2023 eğitim yılı itibariyle maddi desteğe ihtiyaç duyan 550 başarılı öğrenciye aylık bin 965 TL karşılıksız burs verecek. Başvurular 3 Ekim tarihinde başlayacak. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Burs İlanlarından Haberdar Olmak İçin Öğrenci Kariyeri'ni Hemen İndir!


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Tuğba Duman..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.