Öğrenci Kariyeri Banner

'The Marvels' Filminin Son Fragmanı Yayınlandı!

'The Marvels' Filminin Son Fragmanı Yayınlandı!

The Marvels filminin vizyona girmeden önceki son fragmanı yayınlandı.  

Sevenlerin merakla beklediği Marvel'ın Sinematik Evrenine dair ipuçları veren ''The Marvels''ın fragmanı yayınlandı. 

Brie Larson'ın Marvel Sinematik Evreni'ndeki son görünümü, sadece Captain Marvel'in devam filmi olmakla kalmayacak, aynı zamanda Kamala Khan/Ms. Marvel ve Monica Rambeau/Photon karakterlerinin de yer aldığı Ms. Marvel ve WandaVision TV dizilerinin olaylarını da ele alacak bir film olacak.

Filmin gösterim tarihine az bir süre kala son fragman ortaya çıktı. Fragman, Carol Danvers'ın Avengers'taki rolü dahil olmak üzere Marvel Sinematik Evreni'ndeki serüveninin özetini sunuyor. Yayınlanan sahnelerde, üç kadın kahramanın Dar-Benn'e karşı birleşerek güçlerini sergilediği heyecan dolu aksiyon anları yer alıyor.

'The Marvels' Filminin Son Fragmanı 

Söylenenlere göre The Marvels'ın son fragmanı Tessa Thompson'ın Thor: Love and Thunder'daki maceralarının ardından MCU'ya Valkyrie olarak döndüğünü gösteriyor. Görüntünün sadece bir cameomu (görünüm) yoksa Valkyrie'nin The Marvels boyunca destekleyici role sahip olup olmayacağı net değil.

Ayrıca, sürekli olarak ima edilen önemli bir diğer potansiyel cameo, muhtemelen The Marvels filminde yer alacak olan X-Men'e işaret ediyor. Fury, fragmanda ''Onlar burada'' dediğinde, izleyicilere ''her şeyi değiştirecek bir an için hazır olmaları'' gerektiği belirtiliyor.

Fragmanın sonlarında gizemli bir karakter görülüyor ve bu karakterin Captain Marvel'ın Binary hâli olduğu düşünülüyor.

 

Kaynak


Tuğba Nur Pehlivan

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Tuğba Nur Pehlivan..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.