Satış Alanına Yönelmek İsteyenlerin Kesinlikle İzlemesi Gereken 3 TEDx Konuşması!

Satış Alanına Yönelmek İsteyenlerin Kesinlikle İzlemesi Gereken 3 TEDx Konuşması!

Beyaz yakalıların sıkça tercih ettiği, her firmada veya şirkette görebileceğiniz satış uzmanları.. Satın aldığınız her ürünün başında olan ve yöneten departman..

Eğer siz de satış alanında uzmanlaşmak istiyorum, daha da bilgi almak istiyorum diyorsanız sizler için derlediğim 3 TEDx videosunu izleyerek yolunuza başlayabilirsiniz! Unutmayın iyi bir satış departmanı çalışanı her daim gündemi ve dünyayı takip etmelidir. Her gün geliştirmeli ve her yeniliğe açık olmalıdır. Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız Departman101 Serimizde “Satış Ne Yapar?” içeriğini okuyabilir, serinin devamında farklı departmanlar hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz!

1.Hayalini Yorganına Göre Uzat- Acar Beltaş

Acar Bey bu videosunda hedef koyarken hırslarımıza göre değişim şartlarımızı bilerek hareket edip doğru tercihler yapmamız gerektiğini anlatmaktadır. Gerçekçi olmak ve kedini bilmek asıl önemli etkenlerdir!

2. Endüstri 4.0 (D)evrimi Yolunda- Ali Rıza Ersoy

Satış profesyonelleri olarak geleceği anlamalı ve gündemden asla geri kalınmamalıdır. Geleceği ve gelecekte yaşayacaklarımızı anlatan efsane bir konuşma yapan Ali Rıza Bey, satış alanına yönelmek isteyenler için güzel bir bakış açısı yaratmıştır.

3. Başarının 12 Sihirli Anahtarı- Şerif Kaynar

Başarmak, başarının yolları ve 12 sihirli anahtarını doğru ve çarpıcı tespitleri ile anlatan Şerif Bey, sadece satış değil kurumsal hayatta çalışacak herkese hitap eden bir konuşma gerçekleştirmiştir. Başarıya giden yolda herkesin küçük notlar alması gereken oldukça dikkat çeken 19 dakika sizleri bekliyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz:

Pazarlama ve Reklam Alanında İzlenmesi Gereken 6 TEDx Konuşması

Mutlaka Dinlemeniz Gereken Unutulmaz 5 TEDx Konuşması

Tüm Zamanların En İyi TEDx Konuşmaları

 


İlayda Tanyel

Endüstri Mühendisliği

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.