Office ve Online Drive Eğitimi İçin Destekleyici Kaynaklar

1)Udemy-Office(Word,Excel,Power Point) ve Bilgisayar Kullanımı/Sedat ULUSOY

Sedat Ulusoy tarafından verilen eğitim 4 bölüm ve 87 dersten oluşuyor .47 TL gibi bir ücretle sahip olabileceğiniz eğitim günümüzün gerekliliklerine cevap verir nitelikte oluşturulmuş. Günümüz dünyasında birçok alanda uzmanlaşmak gerektiği gibi bu alanların başında Office ve Drive Eğitimleri oluşuyor. Bu eğitimde ise Word,Excel,Power Point ve Bilgisayar Kullanımına ait beceriler detaylı bir şekilde yer alıyor.

 

2)İstanbul İşletme Enstitüsü-İleri Excel Eğitimi/Aslıhan ŞAHAN

Aslıhan ŞAHAN tarafından verilen eğitim sertifikalı bir eğitimdir. Eğitim sonunda yapılan sınavlardan yeterli puanı alırsanız sertifikanızı alabilirsiniz. Excel öğrenimi, finansal tabloların analiz edilmesi, hesaplama işlemlerini öğrenmede kullanabileceğiniz eğitim birçok alanla ilgili yeterlilik sunuyor. Ve kişisel gelişiminize iş hayatı da dahil olmak üzere bir yetkinlik kazandırıyor.

3)Microsoft Expression Web/Jim Cheshire

Office eğitimleri alanında kullanabileceğiniz birçok kitap bulunmakla birlikte bunlardan en çok tercih edileni hiç kuşkusuz Jim Cheshire’nin Microsoft Expression adlı kitabı İngilizceniz yeterli bir düzeyde ise mutlaka okumanız gereken kitapta birçok tavsiye ve bilgi birikimi bulabileceksiniz.

4)Microsoft Visual Basic 6.0 Pro(Profesyonel Kullanıcılar İçin)/Zeydin PALA

Eğer ciddi bir kullanıcı iseniz yani bilgilerinizi daha da ileri taşımak ve geliştirmek istiyorsanız bu kitap tam da size göre, daha çok ileri düzey bilgilerin ve kullanım araçlarının yer aldığı kitapta kendinizi iş hayatında ön plana çıkartmak ve geliştirmek için birçok bilgi bulabileceksiniz.

 

5)Microsoft Windows Me/Zeydin PALA

Yine Zeydin PALA’ya ait olan bir diğer kitap Microsoft Windows Me’de kitabı okudukça Office programlarını kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilir hale geleceksiniz.

6)Pirates of Silicon Valley

Bu kadar Office Programlarından bahsetmişken Microsoft’un kuruluşu hakkındaki gelmiş geçmiş en iyi filmi anlatmamak olmaz.

Filmin konusu iki ezeli düşman Apple ve Microsoft’un kuruluşları,gelişimleri,rekabetleri ama en önemlisi teknoloji dünyasına kattıkları yenilikler üzerine oluşturulmuştur. Birçok alanda düşman olan iki şirketin savunmaları ve itirafları büyük bir merak uyandıracaktır.

ÖZGÜN İÇERİK


Şule ULABA

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Şule ULABA ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.