Öğrenci Kariyeri Banner

Netflix'in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran'dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

Netflix'in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran'dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

Netflix, 20 Ocak'ta yayınlanacak yeni yerli dizisi Şahmaran için yeni bir fragman yayınladı. 

Yerli yapımlarının sayısını her geçen gün artıran Netflix, duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen yeni dizisi Şahmaran’ın yeni fragmanını yayınladı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolünde olduğu dizinin fragmanı, diziye olan beklentiyi artıracak türden.

Aşkın Gücünü Keşfedecek!

Şahmaran, oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in yanı sıra Mahir Günşiray, Ayşe Lebriz Berkem, Mehmet Bilge Aslan, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez ve Berfu Halisdemir yer alıyor.

“Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler.

Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.”

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.