Milli Teknoloji Burs Programı Başvuruları Başladı!

Milli Teknoloji Burs Programı Başvuruları Başladı!

Milli Teknoloji Burs Programı ile #MilliTeknolojiHamlesi'nin parçası olmaya var mısın? 🇹🇷

Gönüllü Burs Programı

Bursiyerlerimizin Vakfımızda bağlı oldukları koordinatörlüklerin yürüttüğü projelere katkı sağlamaları, görev bazlı proje geliştirmeler, araştırma yapmaları ve süreçlerde aktif rol almaları beklenmektedir.

Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin lisans programlarına kayıtlı tüm öğrencler başvuru yapablr. Program kapsamında bursiyerlerimize 10 ay süre ile ayda 750₺ burs verilecektir.

Eğitmen-Mentor Burs Programı

Bursiyerlerimizin yetkin oldukları alanlarda Deneyap Teknoloji Atölyeleri’nde öğrencilere eğitmenlik yapmaları ve yarışmalar için desteklenen takımlara mentorluk yaparak öğrenciler arasında besleyici bir döngü oluşturulması hedeflenmiştir.

Kimler Başvurabilir?

Mühendislik ağırlıklı bölümlerde eğitim gören 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf ve lisansüstü programlarına kayıtlı üniversite öğrencileri başvuru yapabilir.
Program kapsamında bursiyerlerimize 12 ay süre ile ayda 1000₺ burs verilecektir.

T3 Vakfı Kimdir?

Türkye Teknoloji Takımı Vakfı olarak amacımız, yetenekli gençlerin ve her yaş grubundan insanın teknoloji üretme sürecine katılmasını sağlamak, stratejik önem gereğince milli ve özgün olarak üretilmesi öncelikli olan teknolojilerin üretilmesine yönelik girişim, proje ve faaliyetler desteklemek, teknoloji alanında girişimcilik kültürünün gelişmesine ve bütün bu alanlarda yapılacak bilimsel çalışmalara katkıda bulunmaktır.

 

🗓 Son tarih 29 Kasım

👉 Detaylar

 


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.