Öğrenci Kariyeri Banner

Kuzey Kıbrıs Turkcell'e Yönelik Fikirlerin Yarışacağı HaCXathon 21 Ekim'de Başlıyor!

Kuzey Kıbrıs Turkcell'e Yönelik Fikirlerin Yarışacağı HaCXathon 21 Ekim'de Başlıyor!

Kuzey Kıbrıs Turkcell'e yönelik fikirlerin yarışacağı HaCXathon 21 Ekim'de başlıyor. Etkinliğin amacı; Kuzey Kıbrıs Turkcell'in müşteri memnuniyetini desteklemeye yönelik fikirler üretmek.

HaCXathon'un Konuları Neler?

Konuşulacak ve katılımcıların üzerine fikirler geliştirerek gruplar halinde birbirleriyle yarışacağı Hacxathon'un konuları işte bunlar;

HaCXathon Nedir?

Genellikle farklı disiplindeki kişilerin 3-5 kişilik takımlar halinde bir araya gelip, tasarım odaklı düşünce metodolojisi ile kısa bir süre içerisinde fikir ürettiği etkinliktir. HaCXathon ile amacımız; tüm takımların rekabet içerisinde yarışırken, Müşteri Deneyimi (CX) stratejimize hizmet eden ve müşterilerimiz için fark yaratan deneyimler/yaklaşımlar tasarlamaktır.

İlk Üç Takıma Verilecek Ödüller Neler?

Hem Turkcell'le beraber eşsiz bir deneyim elde etme fırsatı yakalayacak olan hem de sonunda başarılı olup ödüller kazanacak olan ekipler başarı sırasına göre para ödülü alacaklardır. Kuzey Kıbrıs Turkcell'in ilk üç takıma vereceği ödüller şu şekilde;

1. Takım: 15.000 TL

2. Takım: 10.000 TL

3. Takım: 5.000 TL

Etkinliğe Başvurmak İçin Hemen Tıkla!

21 Ekim'de başlayacak olan etkinlikte yer almak ve bu macerada kendine has bir deneyim elde etmek için hemen buraya tıkla ve başvurunu yap!

Son başvuru tarihi 16 Ekim.


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Tuğba Duman..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.