Hack Yourself Başlıyor!

Hack Yourself Başlıyor!

Yazılım yolculuğunu baştan yarat!

Yazılım dünyasına dair birçok bilgi öğrenirken ufkunu genişletip sana yeni bir bakış açısı elde etme şansı sunacak olan bu etkinlikte sen de yerini al!

Hack Yourself Nedir?

Dünyada ve ülkemizde gelişen yazılım sektörünün önde gelen firma ve konuşmacılar ile bu alana ilgi duyan öğrencileri ile buluştuğu The War of Cyber mottosuyla yola çıkmış bir yazılım zirvesidir.

Yazılım ve bilişime ilgi duyup hem teknik bilgiler edinip hem de networklerini genişletebilecekleri bu zirve katılımcılar için yön gösterici nitelik taşımaktadır.

Kimler katılmalıdır?

Öğrenciler, kişisel, kurumsal ve ulusal bilgi güvenliği alanında çalışmak isteyenler ve bu konulara ilgi duyan, kendisini geliştirmek isteyen ve kariyer hedefi olan herkese hitap etmektedir.

Tüm bu veriler içerisinde kaybolacağınız, kaybolurken kendinizi bulacağınız Öğrenci Kariyeri Yazılım Zirvesi 27 Mayıs’ta seni bekliyor! Katılmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.


Aygül Binali

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Aygül Binali..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.