Öğrenci Kariyeri Banner

Disney Plus'ın Gülse Birsel İmzalı 'Yılbaşı Gecesi' Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Disney Plus'ın Gülse Birsel İmzalı 'Yılbaşı Gecesi' Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Geçtiğimiz Haziran ayında ülkemizde hizmet vermeye başlayan Disney+, devamlı yeni yerli yapımlarla kullanıcılarını bir araya getiriyor. Geçtiğimiz aylarda da Gülse Birsel’in yazacağı bir komedi filmi hakkında ilk detaylar paylaşılmıştı.

Şimdi de Disney+’ın yeni filmi Yılbaşı Gecesi’nden ilk fragman paylaşıldı. Filmin kadrosunda Türkiye'nin en sevilen oyuncuları yer alıyor.

İşte Yılbaşı Gecesi’nin İlk Fragmanı:

Filmin Konusu:

Pandemi nedeniyle zorlu bir yıl geçiren Didem, eşi Ozan ile birlikte güzel bir yılbaşı partisi düzenlemek için hazırlıklar yapar. Ancak yılbaşı gecesi aniden sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle birlikte çiftimizin hayalleri suya düşer. Çare ise sitedeki tüm komşuları bu yılbaşı partisine davet etmektir. Ancak fragmanda da göreceğiniz gibi işler pek de planlandığı gibi gitmez.

Kadrosunda; Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Gürsoy gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı film, 30 Aralık'ta Disney+’ta yayınlanacak.

 

Kaynak


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.