Öğrenci Kariyeri Banner

Avrupa'nın En Gözde Ülkelerinde Eğitim Almak İsteyenler Buraya!

Avrupa'nın En Gözde Ülkelerinde Eğitim Almak İsteyenler Buraya!

Avrupa'nın en gözde ülkelerinde kaliteli ve uygun bütçeli eğitim alma hayali olanlar için şahane bir etkinlik daha geliyor!

Orbis Kadıköy Şube Müdürü Remziye Tokdemir, Orbis Beşiktaş Şube Müdürü Barış Kaplan ve Orbis Beşiktaş Eğitim Danışmanı Betül Özgürel; İtalya, İspanya, Romanya ve Malta'da lisans ve yüksek lisans eğitimi hakkında merak edilen tüm soruları online olarak yanıtlayacak.

Avrupa'nın en gözde ülkeleri arasında yer alan İtalya, İspanya, Romanya ve Malta, sunduğu gelişmiş eğitim olanakları, geniş kariyer imkanları, yüksek yaşam standartları ve uygun maliyetleri nedeniyle yurt dışında eğitim almak isteyenlerin en çok tercih ettiği ülkeler olarak dikkat çekiyor.

Yurt dışı eğitim danışmanlığında 21 yılı aşkın deneyime sahip ve 20 ülke, 500'ü aşkın üniversite seçenekleri ile eğitim hayatını yurt dışında planlamayı düşünen öğrencilere rehberlik eden Orbis, online olarak gerçekleşecek olan bu harika etkinlikle öğrencileri yurt dışı hayallerine bir adım daha yaklaştıracak.

13 Temmuz Perşembe günü 15:00-16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleşecek olan bu harika etkinlikte yerinizi almak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Tarih: 13.07.2023

Saat: 15:00-16:00

- Etkinliğimiz online olarak gerçekleşecektir.

Başvur


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.