Aralık Ayı Oyun Takvimi Başlıyor

Aralık Ayı Oyun Takvimi Başlıyor

Oyunda Kal Derneği` çalışmalarına başladı.

Gençlerin potansiyellerini farketmeleri, kendilerini kişisel olarak geliştirmeleri ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak amacıyla kurulan Oyunda Kal Derneği faaliyetlerine başladı.

Derneğin başlıca faaliyetleri arasında, akılcı, çözüm odaklı düşünebilen, sorgulayabilen ve hayatta ne olmak istediği konusunda desteğe ihtiyaç duyan tüm gençler için oluşturulmuş öğretici ve ücretsiz programlar yer alıyor.

Bu programlardan ilki olan `Oyun Takvimi` sayesinde genç katılımcılar her ay farklı konularda bilgilerini, yetkinliklerini artırabilecekler. Online olarak ücretsiz düzenlenen programlar sayesinde Oyunda Kal Derneği, içinde bulunduğumuz zor koşullarda gençlere eğlenceli bir öğrenme ortamı sunmayı hedefliyor.

Geleceği bilinebilir kılmak mümkün 

Oyunda Kal Derneği’nin, geleceği bilinebilir kılma felsefesiyle yola çıkarak oluşturduğu diğer program ise `Yolculuk Oyunu`. Bu program, gençlerin kendilerini tanıyarak ne istediklerine karar verebilmeleri ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için oluşturulan 7 aylık bir bilgilenme sürecini kapsıyor.

7 aylık ve tamamen ücretsiz olan program sürecinde 3 farklı alanda, online ve yüz yüze (Koçluk, Chi Kong, Tiyatro) oturumlar gerçekleşecek.

Yolculuk Oyunu için gelen başvurularla ilk genç grubunu belirleyen Oyunda Kal Derneği, uzmanlar eşliğinde, online ortamda ilk programına 21 Aralık’ta başlıyor.

 

Detaylı Bilgi İçin...


0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.