Öğrenci Kariyeri Banner

Almanya'da Lisans ve Yüksek Lisans Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Bu Etkinlikte Yanıt Bulacak!

Almanya'da Lisans ve Yüksek Lisans Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Bu Etkinlikte Yanıt Bulacak!

Almanya'da lisans ve yüksek lisans eğitimine dair merak ettiğiniz her şeyin yüz yüze yanıtlanacağı etkinlik sizleri bekliyor!

Orbis Yurt Dışı Eğitim Beşiktaş Şube Müdürü Barış Kaplan ve Orbis Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Betül Özgürel, dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Almanya'da lisans ve yüksek lisans hakkında merak edilen her şeyi, konuk üniversitemiz GISMA University of Applied Sciences'ın okul temsilcisi Buse Karakoç ile birlikte yanıtlayacak.

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan üniversitelere ev sahipliği yapan Almanya, üniversitelerinden mezun olanlara sunduğu geniş kariyer olanakları, yüksek yaşam standartları, alınacak diplomaların dünyada ve Türkiye’de büyük bir saygınlığının olması ve uluslararası öğrenciler için de üniversite eğitiminin ücretsiz olması gibi nedenlerle uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri konumunda.

Böylesine yüksek standartlara sahip bir ülkede eğitim almak her öğrencinin hayalleri arasında yer alıyor. Birçok kariyer imkanına da sahip konumdaki ülkeler arasında yer alan Almanya, lisans ve yüksek lisans eğitimi için kapılarını her yıl uluslararası öğrencilere açıyor.

Yurt dışı eğitim danışmanlığında 21 yılı aşkın deneyime sahip ve 20 ülke, 500'ü aşkın üniversite seçenekleri ile eğitim hayatını yurt dışında planlamayı düşünen öğrencilere rehberlik eden Orbis, ücretsiz ve yüz yüze gerçekleşecek olan bu harika etkinlikle öğrencileri yurt dışı hayallerine bir adım daha yaklaştıracak.

18 Mayıs Perşembe günü saat 14:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan bu harika etkinliğe katılma şansını kaçırmamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

  • Konum: Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) / Şişli - Fulya
  • Tarih: 18.05.2023
  • Saat: 14:00-16:00

Başvur


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.