Yıldız Teknik Üniversitesi Jeoenformatik Kulübü 'Yurt Dışında Mühendislik' Temalı Online Söyleşisi 21 Kasım'da!

Yıldız Teknik Üniversitesi Jeoenformatik Kulübü 'Yurt Dışında Mühendislik' Temalı Online Söyleşisi 21 Kasım'da!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde çalışmalar yapan Jeoenformatik Kulübü’nün “Yurt Dışında Mühendislik” konusuyla gerçekleştireceği etkinlik 21 Kasım’da!

Covid-19 sebebiyle bahar dönemi eğitimini online bir şekilde tamamlamış üniversitemiz güz dönemini de online bir şekilde sürdürmektedir. Okulların ne zaman açılacağı bilinmemekle beraber tıpkı üniversitemiz gibi Jeoenformatik Kulübümüz de faaliyetlerini online olarak devam ettirmektedir. Jeoenformatik Kulübü Söyleşisi Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği bölümünde aktif olarak etkinliklerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü bu senenin ilk etkinliği olarak “Yurt Dışında Mühendislik” adıyla Murat Ağralı’nın konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi organize ediyor. Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği 21 Kasım 2020 Cumartesi günü saat 16:00-17:30 saatleri arasında tek oturum olarak gerçekleştirilecektir.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Jeoenformatik Kulübü”nün de resmi medya sponsor oldu.

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. İlgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek, onları bu konuda hem akademik hem sosyal alanlarda geliştirmek, kulüp bünyemizde bulunan üyelerimize, okulumuzdaki öğrencilere ve çevremizde ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler sunmaktır.

 

Başvuru Linki

Katılım Ücretsiz ve sertifikasızdır.


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.