Öğrenci Kariyeri Banner

TikTok Instagram'ın Özelliğini Kopyaladı!

TikTok Instagram'ın Özelliğini Kopyaladı!

TikTok, kullanıcıların etkileşimini artırmak için yeni özelliğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde bazı kullanıcılara özel mesaj sisteminde yaptığı değişiklikler ile ilgili bilgilendirme e-postası iletti. TikTok, özel mesaj gönderme ve alma kapsamını genişlettiğini duyurdu.

Kısazamanda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen TikTok, kullanıcıların uygulamada kalma süresini artırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Özel olmak isteyen kullanıcılar artık önerilen hesaplardan ve karşılıklı olarak takip edilen arkadaşlardan mesaj almayı seçebilir. Daha önce yalnızca kullanıcıların arkadaş olarak tanımladığı veya önerildiği kişiler TikTok’ta birbirlerine mesaj atabiliyordu.

Bilgilendirici E-Posta Şu Şekilde!

Herkes: Herkes size doğrudan mesaj gönderebilir. Ortak arkadaşlarınızdan ve takip ettiğiniz kişilerden gelen mesajlar Gelen Kutunuzda görünür. Takip etmediğiniz kişilerden gelen mesajlar, Mesaj isteklerinde görünür. Bu mesajları kabul etmeyi, silmeyi veya bildirmeyi seçebilirsiniz.

Önerilen arkadaşlar: Senkronize edilmiş Facebook arkadaşları ve telefon kişileri de dahil olmak üzere önerilen arkadaşlar size doğrudan mesaj gönderebilir.

Ortak arkadaşlar: Sizi takip eden ve sizin de takip ettiğiniz herkes size doğrudan mesaj gönderebilir.

Hiç kimse: Hiç kimseden doğrudan mesaj alamazsınız. Doğrudan mesaj ayarınızı Hiç kimse olarak güncellerseniz doğrudan mesaj alamayacağınızı unutmayın. Mesaj geçmişinize Gelen Kutunuzdan erişmeye devam edebilirsiniz, ancak bu sohbetlerde yeni doğrudan mesajlar alamazsınız.

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.