Öğrenci Kariyeri Banner

Getir Yeni Hizmetini Duyurdu!

Getir Yeni Hizmetini Duyurdu!

Getir, GetirYemek Masa özelliğini kullanıma sunduğunu duyurdu. GetirYemek Masa, ilk olarak İstanbul'da faaliyete başladı.

Online yemek siparişi sektörünün iki önemli oyuncusundan biri olan GetirYemek, yeni hizmeti GetirYemek Masa ile birlikte, restoranda yemek yiyen müşterilere indirim imkanı sunuyor. Müşteriler, restoranda yedikleri yemek siparişleri için yüzde 30'a varan indirimden yararlanabilecek.

Restoranlara Büyük Destek Olacak!

GetirYemek Masa hakkında konuşan GetirYemek Genel Müdürü Yasemin Şişik Çelikboy, “GetirYemek Masa ile kullanıcılarımız sadece adreslerine verdikleri siparişlerde değil, gittikleri restoranlarda da GetirYemek avantajlarından faydalanabilecekler. Öte yandan, iş ortağımız olan restoranların da yeni müşterilerle tanışıp işlerini büyütmelerine destek olacağız” açıklamasında bulundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre lansmana özel olarak sınırlı süre boyunca geçerli olan GetirYemek Masa üye restoranlarında hesap öderken, uygulama üzerinden aldıkları kodu gösterdiklerinde yüzde 30’a varan indirimden faydalanacak.

İlk olarak İstanbul’da 500’den fazla restoranda geçerli olan GetirYemek Masa'nın, önümüzdeki dönemde yeni şehirlerde ve yeni restoranlarda da hizmet vereceği belirtildi.

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.