Öğrenci Kariyeri Banner

Teknolojinin Kalbi Bu Fuarda Atıyor! Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019

Teknolojinin Kalbi Bu Fuarda Atıyor! Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019
Türkiye Verimlilik Vakfı’nın katkılarıyla bu sene ikincisi gerçekleşen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 31 Ekim Perşembe günü kapılarını ziyaretçilerine açtı. Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile başlayan fuar, etkinlik tarihleri boyunca teknoloji meraklılarını ATO Congresium’daki fuar alanında ağırlamayı başladı.

Verimliliğin ve teknolojinin yaygınlaşması, bu alanda üretimde bulunan firmaların kendini tanıtması ve ürünlerini sergilemesi amacıyla gerçekleştirilen fuar, verimlilik ve teknoloji alanındaki çalışmaların geniş kitlelere ulaşmasını ve bu konudaki farkındalığın artmasını hedefliyor.Bu sene “Gelecek İçin Teknolojiler” temasıyla gerçekleşen fuar, başta savunma sanayii olmak üzere teknolojinin kullanıldığı pek çok alanda, akıllı çözüm önerilerini ve ürünlerini hedef kitlesi ile buluşturuyor. Katılımcıların büyük bir ilgiyle gezdiği standlar sergilenen ürünlerle göz dolduruyor.ASELSAN ve TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.) standları katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. TUSAŞ standında görevli olan yetkililer; gençlerden gördükleri ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını, etkinliğin devam edeceği cumartesi ve pazar günü çok daha fazla genci ağırlamak ve Türk Savunma Sanayii hakkında bilgilendirmekten memnun olacaklarını dile getirdiler.

Fuarın ilk günü düzenlediği etkinlikte 13 onaylı tedarikçisi ile stratejik işbirliği anlaşması imzalayarak bu alandaki ortak sayısını 36’ya çıkaran ASELSAN ayrıca on farklı ürünün millileştirilmesi kapsamında katkı sağlayan 8 firmayı ödüllendirmenin mutluluğunu yaşadı.ASELSAN Tedarik Stratejileri ve Süreç Yönetimi Müdürü Murat Aslan, fuarda gençlerden beklenenin üstünde bir ilgi gördüklerini, gençlerin ASELSAN standlarında yetkililerle görüşerek ASELSAN’daki kariyer fırsatları hakkında bilgi aldıklarını söyledi.Yalnızca Fuar alanı ve standlarla sınırlı olmayan etkinlik, birçok seminere ve buluşmaya da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yenilikçi teknolojileri keşfetmek, verimli ve etkili çözüm sunan firmalarla tanışmak ve yurtiçi ve yurtdışından profesyonellerle bir araya gelmek isterseniz sizde 2-3 Kasım tarihlerinde fuar alanını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.