Öğrenci Kariyeri Banner

TEI Havacılık Motorları Okulu Başlıyor

TEI Havacılık Motorları Okulu Başlıyor

Havacılık alanıyla ilgili kariyerine yön vermek isteyen öğrencilerin hayallerindeki firmalardan biri olan TEI, öğrencilerin hiçbir yerde bulamayacağı türden teknik bilgiler ve havacılığa dair fırsatlar içeren eşsiz Havacılık Motorları Okulu'yla öğrencilerin karşısına çıkıyor. Havacılık Motorları Okulu'na başvurmak için; Makine Mühendisliği, Uzay- Uçak Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Metalurji Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği ve benzeri bölümlerin 3. veya 4. sınıfında okuyor olmak veya Yüksek Lisans, Doktora öğrencisi olmak gerekmektedir.

Programın Tarihi

12 Şubat - 04 Haziran tarihleri arasıda sektöre yönelik teknik dersler konusunda uzman mühendislerce verilecektir.

Programdaki Fırsatlar

  • Başarılı öğrenciler İşe Alım ve Gücün Kaynağında Aday Mühendislik Programında değerlendirmeye alınacaktır.
  • Derslerin ve quizlerin %80 ‘ine katılım gösteren ve quizlerde başarılı olan mezuniyet aşamasındaki öğrenciler, işe alım süreçlerinde; 3.Sınıf öğrencilerde 2023 yılında gerçekleşecek Gücün Kaynağında Aday Mühendislik Programında değerlendirmeye alınacaklardır.
  • Program sonunda derslerin ve quizlerin %80‘ine katılım göstermiş öğrencilere, TEI Havacılık Motorları Okulu Katılım Sertifikası dijital olarak iletilecektir.

Son başvuru tarihi: 31 Ocak 2022

Programla ilgili detaylı bilgileri ve ders programını  www.teihavacilikmotorlariokulu.com adresine girip inceleyebilirsiniz

HEMEN BAŞVUR


Tolga Kaan

Öğrenci Kariyeri'nde Sosyal Medya Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.