Tasarımcılara İlham Olacak 4 Sayfa Önerisi

Tasarımcılara İlham Olacak 4 Sayfa Önerisi

Tasarımcılar ve gözlerimizi kapattığımız anda değişen trendler...

Bu çağda güncele ve yeniye ulaşmak için durmadan koşturmak gerekiyor. Bu takibi reddetmek ise bizi mesleki açıdan direkt saf dışı bırakacaktır. Bu yüzden tasarımcılar olarak sürekli yeniyi izlemeliyiz. Tasarımcılara ve ruhu sanatın yanında olanlara iyi gelebilecek birkaç siteyi sizin için bir araya getirdik. 

  • Behance

behance

Behance neredeyse bütün dünyadaki tasarımcıların uğrak yeri. Bütün marifetli işler bu sitede bir araya geliyor. Tek kötü yanı ise oradaki güzel işlere baktıktan sonra insana kendi işleri biraz vasat gelebiliyor. Önemli olan şey ise bunu motivasyona çevirebilmek. Behance sitesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Ana sayfadaki harika işlerin büyüsüne kapılır da motivasyonunuz kaybolur diye buraya kendi behance linkimi koyuyorum. 

  • Bigumigu

bigumigu

''Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı'' mottosuyla tüm dünyayı takip edip bizi haberdar ediyorlar. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • Freepik

freepik

İyi bir tasarım iyi bir şekilde sunulmalıdır. Bunun en kolay ve basit yöntemi de mock-up'tan geçer. Ücretsiz şekilde bir sürü görsel, vektör ve mock-p'ı bünyesinde bulunduran Freepik'ten istemediğiniz kadar çeşit bulabilirsiniz. 

 

  • Colormind

colormind

Herkesin sendelediği, tıkandığı bir yer vardır. İşte tam o yerde yolumuza asfalt dökmek için colormind devreye giriyor. Farklı ve sınırsız sayıda renk paletleriyle göze gönüle ilham veriyor.

 

  • Bonus olarak: SANAT

sanat

İster inanın ister inanmayın, en büyük ilham daha önce yapılmış şeylerdir. Bunların hepsinin bir başlıkta toplanmış hali de şu kelimeye varıyor, sanat...

Sanat araştırması yapan, takip edenlerin ilhamsız kalacağına inanmıyorum. Sanatla ve sağlıcakla kalın... 

 

 

 

Özgün İçerik


0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.