Öğrenci Kariyeri Banner

Şirket Yönetim Simülasyon Yarışması Boğaziçi Busines Challenge 6-8 Nisan'da Boğaziçi Üniversitesi'nde!

Şirket Yönetim Simülasyon Yarışması Boğaziçi Busines Challenge 6-8 Nisan'da Boğaziçi Üniversitesi'nde!
BÜYAK tarafından düzenlenecek olan Boğaziçi’nin İlk ve Tek Şirket Yönetim Simülasyon Yarışması olan Boğaziçi Business Challenge bu sene 6-8 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesi’nde!

Etkinliğe katılım 4’er kişilik gruplar şeklinde olur.

Başvuran takımlar 12 Mart- 18 Mart tarihleri arasında PwC tarafından sağlanan online case’i çözerek çözümlerini gönderirler.

18 Mart tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek BBC Training ile katılımcılar yönetecekleri departmanlar hakkında bilgi sahibi olurlar.
18 Mart – 24 Mart tarihleri arasında Online Case sonuçları PwC tarafından değerlendirilecek ve finale katılacak 8 takım belirlenecektir

3 gün süren final aşamasında 8 etaptan oluşan şirket yönetimi simülasyonu oyunu oynanmaktadır.

Yarışmacılar etap aralarında alanında lider sponsor şirketlerin sunumlarını dinleyecek ve mülakat simülasyonlarına katılacaklardır.

Şirket Yönetimi Simülasyonu Oyunu Nedir?

Rakip takımların kurduğu şirketlerle ortak bir pazarda yarışmayı sağlayan sanal iş dünyası oyunudur. Takımlar aynı salonda 3 gün boyunca rekabet ederler. 4 kişilik takımlardaki her bir birey farklı departmanların başına geçerek stratejik kararlar verir ve şirketlerini zirveye taşımak için çabalar. 3 günlük final aşaması sonrası sonuç kriterleri değerlendirilerek kazanan takım belirlenir.

Boğaziçi Business Challenge Ödülleri: Toplam 6000 TL ve 16 Staj Fırsatı

Son başvuru 12 Mart’ta!

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Detaylı bilgi için:  www.bbc.buyak.org

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.