Öğrenci Kariyeri Banner

'Şahsiyet'in İlk Gösterimi Hollywood'da Gerçekleşti!

'Şahsiyet'in İlk Gösterimi Hollywood'da Gerçekleşti!

 Yıllar sonra ikinci sezonuyla bekleyenleriyle buluşacak ''Şahsiyet II. Fasıl''ın ilk gösterimi ''Hollywood Türk Film ve Drama Günleri''inde yayınlandı. 

GAİN’in ana sponsorluğunu üstlendiği ''Hollywood Türk Film ve Drama Günleri'', Sony Stüdyoları’nın ev sahipliğinde başladı. 47. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde ''En İyi Erkek Oyuncu'' ödülünü alan Haluk Bilginer'in başrolünde olduğu ''Şahsiyet''in prömiyeri, etkinliğin ikinci gününde gerçekleşti. 

Etkinliğin Başkanı Barbaros Tapan, Türkiye'de yapılan film ve dizilerin artık dünyaya tanıltıldığını belirterek, "Yönetmenlerimiz, oyuncularımız dünya yıldızı, artık onlar da büyük projelere imza atıyor ve dünyanın dört bir köşesinde dizilerimiz değişik dillerde yayınlanıyor. Biz de dedik ki 'artık Hollywood'da Hollywood-Türk Film ve Drama Günleri'nde böyle bir güzel etkinliğe imza atalım, onlar da burada kırmızı halıda, resepsiyonlarda bulunsun.' Onun için böyle güzel bir etkinliği düzenledik" açıklamalarında bulundu.

Anadolu Ajansı'ndan gelen bilgiye göre, 'Şahsiyet' dizisinin ikinci sezonu hakkında konuşan oyuncu Fadik Sevin Atasoy şu açıklamalarda bulundu:

"Uluslararası platformda, benim de içinde yer aldığım bir dizi, 87 ülkeye satıldı. Şimdi Meksika pazarına girdi, bütün Güney Amerika'da fırtına gibi esiyor ve en yüksek reytingleri alıyor, bu çok güzel bir duygu. Düşünün ben Türk oyuncuyum, İspanyol seyirci tarafından takdir ediliyorsun ve bu yaz İspanya'da yoğun ilgiden dolayı yürüyemedim. Artık dizilerimiz şaha kalkmış durumda ve Türk endüstrisi adına da gurur verici."

'Türkiye'de Yapılmış Her Şeyi Anlatmaya Çalışıyoruz'

Dizinin yapımcısı Saner Ayar "Son 50 senedir Türk sinemasına hizmet eden, bizlerden önce, çok çok fazla emektarlar ve yapımcılar var. Bizim şu anda yapıyor olduğumuz şey, aslında sinema anlamında bütün dünyaya, bugüne kadar Türkiye'de yapılmış olan her şeyi anlatmaya çalışmak. Bunun için de biz burada temsilciyiz" dedi.

Haluk Bilginer'in başrolünde olduğu polisiye-drama dizisi 'Şahsiyet', % yıl sonra ikinci sezonuyla 13 Kasım'da GAİN'de ilk iki bölümüyle yayınlanacak.

İlk sezonda oyuncu kadrosunda olan Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Recep Usta ve Necip Memili gibi oyunculara bu sezon yeni isimlerde katılıyor. Yeni katılan oyuncular arasında: Erdal Özyağcılar, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Şehsuvar Aktaş, Nihal Koldaş, Eda Şölenci, Ayşen İnci, Burhan Öçal, Ömer Duran, Erkan Taşdöğen, Feridun Koç ve Salih Usta gibi isimler bulunuyor. Füsun Erbulak, Nurseli İdiz ve İzzet Günay gibi isimler de uzun süre sonra ''Şahsiyet''in yeni sezonunda yer alacak. Cansu Dere ise bu sezon konuk oyuncu olarak katılacak.

 

Kaynak


Tuğba Nur Pehlivan

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Tuğba Nur Pehlivan..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.