Öğrenci Kariyeri Banner

Ronaldo, Dybala ve Bonucci’nin Deprem İçin Bağışladığı Formalar Açık Arttırmayla Satıldı!

Ronaldo, Dybala ve Bonucci’nin Deprem İçin Bağışladığı Formalar Açık Arttırmayla Satıldı!

Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leanordo Bonucci’nin imzalı formaları açık artırmayla yoluyla Ahlatcı Holding'e satıldı.

6 Şubat’ta Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde meydana gelen depremin etkileri devam ediyor. Bu süreçte futbol dünyasından da ülkemize konu ile ilgili yardımlar hızla gelmeye devam ediyor. Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leonardo Bonucci’nin depreme destek amaçlı bağışladıkları imzalı formaları açık artırma yoluyla satıldı. Bu yardıma aracılık eden milli futbolcumuz Merih Demiral, elde edilen geliri paylaştı.

5 Milyon TL’ye Satıldı!

Milli futbolcularımızdan ve şu sırada futbol kariyerini İtalya‘nın Atalanta takımında sürdüren Merih Demiral, geçtiğimiz günlerde Juventus’ta oynarken takım arkadaşları olan Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leanordo Bonucci’nin depreme destek amaçlı imzalı formalarını bağışladıklarını açıkladı. Bu formalar açık artırma yöntemiyle satışa çıktı ve geçtiğimiz saatlerde de alıcısına kavuştu.

Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leanordo Bonucci’nin imzalı formalarını açık artırmayla yoluyla Ahlatcı Holding satın aldı. Satıştan elde edilen gelir ise 5 milyon TL. Bunun üzerine Merih Demiral, satış gelirinin tamamının deprem bölgesinde kullanılmak üzere Ahbap derneğine bağışlandığını belirtti.

Bunun dışında Atletico Madrid futbolcularından Alvaro Morata ve Antoine Griezmann‘ın bağışladığı imzalı formaların açık artırması ise devam ediyor. İmzalı formalar aynı şekilde en yüksek teklifi veren kişiye satılacak ve Ahbap derneğine bağışlanacak.

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.