Marmara Etkileşim'in Bu Haftaki Konuğu Essential Evolutions CEO'su Esen Girit Tümer

Marmara Etkileşim'in Bu Haftaki Konuğu Essential Evolutions CEO'su Esen Girit Tümer

Marmara Etkileşim Kulübü etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor! 

Sıradaki konuğu, Essential Evolutions CEO'su Esen Girit Tümer oluyor! 

19 Kasım saat 20.00'da yapılacak bu etkinliğe zoom üzerinden katılabilirsiniz.

 Marmara Etkileşim Instagram sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Esen Tümer Kimdir?

Esen Tümer yüksek lisans eğitimini İngiliz dili üzerine İstanbul Üniversitesinde tamamladıktan sonra 1995-1996 yılları arasında İşletme üzerine master eğitimini (UCLA -MBA ) Amerika’da University of California Los Angeles ‘ ta tamamlamıştır. -1996-2000 yılları arasında Türkiye ve Cincinnati’de Johsnon & Johsnon bünyesinde ürün ve bölge müdürlükleri görevlerini üstlenmiştir. 

-2000-2008 yılları arasında Tyco Covidien’de yöneticilik deneyimlerinden sonra ülke müdürlüğünün akabinde, 

-2008-2017 yılları arasında Philips Healthcare’de önce Direktörlük ve akabinde Genel Müdürlük görevini başarı ile sürdürmüştür. 

-2017-2020 yılları arasında Medtronic’te Genel Müdür olarak çalışmıştır.

-2020 yılında Essential Evolutions’un kurucusu olarak ve aynı zamanda CEO konumunda halen görev yapmaktadır. 

-Kariyeri boyunca birçok uluslararası projelerde yer alan Tümer aralarında İngiltere , Amerika ve Hindistan başta olmak üzere uluslararası projelere verdiği destekler ile ciddi katkılarda bulunmuştur. Harvard Business school – Boston, Astridge college İngiltere’de executive leadership eğitimlerine katılan, Esen Tümer birçok dernekte aktif Yönetim kurulu üyeliğine devam etmektedir. TIPGÖRDER Tibbi görüntüleme Teşhis ve Tedavi Teknolojileri Derneğinin 3 dönem 7 yıl boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmiştir. 

-Esen Tümer aynı zamanda yirmi yılı aşan üst düzey yöneticilik tecrübesiyle Philips bünyesinde bulunduğu zamanlarda Royal Philips Orta Doğu ve Türkiye‘de kamu yatırımlarından sorumlu B2G liderliğini yürütmüştür.


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.