Öğrenci Kariyeri Banner

Gençlik Bakanlığı'ndan Doğu Ekspresi İçin Öğrencilere Ücretsiz Bilet Çekilişi

Gençlik Bakanlığı'ndan Doğu Ekspresi İçin Öğrencilere Ücretsiz Bilet Çekilişi

Gençlik Bakanlığı'ndan Doğu Ekspresi için öğrencilere ücretsiz bilet çekilişi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye'nin en popüler turistik rotalarından biri olan Doğu Ekspresi için öğrencilere ücretsiz bilet çekilişi düzenledi. Çekilişe katılmak için tek yapılması gereken, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Instagram hesabından yapılan duyuruya yorum yapmak.

Çekilişe 18-25 yaş arası üniversite öğrencileri katılabiliyor. Çekiliş sonuçları yakında Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Instagram hesabından açıklanacak.

Çekilişten çıkan 50 öğrenci, Doğu Ekspresi'nin 1 gece 2 gün süren Erzurum-Kars güzergahını ücretsiz olarak gerçekleştirme şansı kazanacak.

Doğu Ekspresi, Ankara'dan başlayıp Kars'ta sona eren, Türkiye'nin en popüler turistik rotalarından biri. Yolculuğu boyunca eşsiz manzaralar sunan Doğu Ekspresi, her yıl binlerce turisti ağırlıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği bu çekiliş, öğrencilere Doğu Ekspresi'ni deneyimleme fırsatı sunması açısından önemli bir fırsat. Çekilişe katılmak isteyen öğrencilerin, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Instagram hesabından yapılan duyuruya yorum yapması yeterli.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:

  1. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Instagram hesabını takip edin: @gencliksporbak
  2. Çekiliş duyurusuna yorum yapın.
  3. 18-25 yaş arası üniversite öğrencisi olduğunuzu belirtin.

Çekiliş sonuçları Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Instagram hesabından açıklanacak.


Tolga Kaan

Öğrenci Kariyeri'nde İçerik ve Medya Koordinatörü - İletişim ve İşbirlikleri için tolga_kaan[at]yahoo.com adresini kullanın.

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.