Öğrenci Kariyeri Banner

Efsane Film Serisi Yeniden Vizyona Giriyor!

Efsane Film Serisi Yeniden Vizyona Giriyor!

Paribu Cineverse, Yüzüklerin Efendisi serisini yeniden yayınlıyor!

Seyirciler, 15 Eylül'den itibaren efsane serinin üç filmine de IMAX kalitesiyle izleyebilecekler.

Sinema dünyasının en çok ilgi gören yapımlarından biri olan Yüzüklerin Efendisi hakkında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İlk kez 2001 yılında tanıdığımız seri, yıllar sonra yeniden vizyona girecek. Yüzüklerin Efendisi hayranları, 15 Eylül itibarıyla üç filmi de  yeniden sinema salonunda izleyebilecekler. Üstelik IMAX kalitesi ile...

Paribu Cineverse'ün internet sitesinde paylaştığı verilere göre, Yüzüklerin Efendisi filmleri için bilet satışı henüz başlamadı. Ancak biletlerin çok yakında satışa çıkması bekleniyor. Seyirciler, gittikleri sinemaya bağlı olarak IMAX veya standart kalite seçeneklerini tercih edebilecekler. Ancak IMAX kalitesiyle Yüzüklerin Efendisi izlemek isteyenler daha yüksek bir fiyat ödeyecekler.

Serinin üç filmini standart sinemada izleyenler 50 TL ücret ödeyecekler. IMAX'de ise fiyat artırıyor. IMAX sinemada Yüzüklerin Efendisi serisini izleyenler 100 TL ödeyecek.

2001 yılında Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ile çıkan seri, 2002 yılında Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve 2003 yılında da Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ile karşımıza çıktı.

 

Kaynak

 

 

 


Kardelen Özen

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Kardelen Özen..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.