Öğrenci Kariyeri Banner

Disney+, Yayınlanacak Olan Yepyeni Projelerini Açıkladı!

Disney+, Yayınlanacak Olan Yepyeni Projelerini Açıkladı!

Disney+, 14 Haziran'da Türkiye'de yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Marvel, Pixar, orijinal Disney içerikleri, Star Wars serisi ve dizileri ile National Geographic belgesellerinin yanında yepyeni yerli dizi ve filmler de 14 Haziran'dan itibaren platformda yerini alacak.

Bugün gerçekleştirdiği bir basın etkinliği ile Disney+, hem karşımıza çıkacak heyecanla beklediğimiz içeriklerden bahsetti, hem de yerli projeler hakkında bazı haberler verdi. 

Daha Fazla Yerli İçerik Yolda

Disney+'ın basın etkinliği İstanbul'da gerçekleşti. Etkinlikte Disney+'ın Türkiye planlarından, hedeflerinden ve platformda izleyici ile bir araya gelecek olan içeriklerden konuşuldu.

Etkinlikte açıklama yapan The Walt Disney Company Türkiye Genel Müdürü Cenk Soner, Disney+'ın Türkiye için özel bir içerik portföyü oluşturduğunu ve önümüzdeki süreçte tüm Disney+ içeriklerinin yanında çok sayıda yerli içerik göreceğimizi söyledi.

Pınar Deniz'li 'Avcı' Duyuruldu!

Disney+'a gelecek yerli yapımlar ile ilgili bir süredir çeşitli haberler görüyoruz. Başrolünde Pınar Deniz'in olacağı bir dizi geleceği konuşuluyordu. Ancak bu dizinin adı bile henüz belli değildi.

Bugün gerçekleşen etkinlikte dizinin adı 'Avcı' olarak duyuruldu.

Dizi hakkında henüz fazla detay paylaşılmasa da çekimlerin yeni başladığı bilgisi verildi. Yayın tarihi ve dizinin konusu hakkında ise henüz detaylı bilgi paylaşılmadı.

Lansman 'Kaçış' İle Yapılacak

Disney+, Türkiye lansmanını başrolünde Engin Akyürek'in olduğu 'Kaçış' dizisi ile yapacak. 'Kaçış' ile Disney+ ilk kez bir ülkede lansmanını yerli bir içerik ile yapacak.

Platformda ayrıca 'Gri' isimli bir aksiyon/drama dizisi olacak. Gri'nin başrolünde Timuçin Esen yer alacak. Disney+'ta yer alacak olan bir diğer yerli dizi ise 'Dünyayla Benim Aramda' isimli dizi. Başrolde ise Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'u izleyeceğiz.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlandığı açıklanan Recep İvedik 7 de izleyicisi ile Disney+'da buluşacak. 

 

Kaynak


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Tuğba Duman..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.