Öğrenci Kariyeri Banner

Yemeksepeti ve Getir'e Büyük Rakip!

Yemeksepeti ve Getir'e Büyük Rakip!

Uber'in yemek sipariş platformu Uber Eats, Türkiye'ye geleceğini duyurdu. Güncellenen mobil uygulamada 'Yakında geliyoruz.' ibaresi görüldü.

Kayıt Sayfası Hizmete Açıldı!

Günümüzde Türkiye’de lider konumda olan GetirYemek ve Yemeksepeti çevrimiçi yemek sipariş platformları, yeni ve büyük bir rakiple karşılaşacak. Uber’in yurt dışında popüler olan yemek sipariş platformu Uber Eats, Türkiye’ye gelmek için harekete geçti. 2014 yılından bu yana hizmet veren Uber Eats’in mobil uygulamasında “Yakında geliyoruz.” açıklaması yer aldı. Ayrıca platformda hizmet vermek isteyenler için kayıt sayfası da hizmete açıldı.

Uber Eats, işletmelerin ve restoranların yeni sipariş alma seçeneklerinden birisi olarak karşımıza çıkacak. Uber Eats uygulaması üzerinden sipariş verdiğiniz işletme, kendi elemanları ya da Uber üzerinden teslimat ortaklarıyla iletişime geçerek siparişinizi size teslim edecek.

İşletmeler, her sipariş için Uber Eats’e belirli bir oranda komisyon ödeyecek. Teslimatlar ise bağımsız sürücü ortaklarıyla, bisiklet ve scooter aracılığıyla, hatta yürüyerek bile gerçekleştirilebilecek.

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.