Öğrenci Kariyeri Banner

WhatsApp’tan Beklenen Özellik!

WhatsApp’tan Beklenen Özellik!

WhatsApp'ın üzerine çalıştığı yeni bir özellik açıklandı. Masaüstü beta sürümde keşfedilen özellik ile birlikte WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj atarak bilgilendirecek.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı yeni bir özellik, uygulamanın masaüstü beta sürümünde ortaya çıktı. Aslında bu özellik, birkaç ay önce iOS ve Android beta sürümlerde de geliştirme aşamasında görülmüş ancak sonrasında herhangi bir gelişme yaşanmamıştı. 

Yeni Özellik Böyle Görünüyor!

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı yeni özellik, doğrudan platformun kullanıcılara mesaj göndermesini sağlayacak. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde muhtemelen WhatsApp'la ilgili yeni gelişmelerden anında haberdar olacaklar. WhatsApp'ın en büyük rakibi Telegram, aynı özelliği yıllardır sunuyor.

Bu kez masaüstü beta sürümde karşımıza çıkan özellik, WhatsApp'ın resmi sohbet sayfası olarak karşımıza çıkacak. Kullanıcılar, bu sohbet ile ilgili nihai kararı kendileri verecekler. Dileyen kullanıcılar WhatsApp'tan mesaj almayı durdurmak için engelleme veya sessize alma seçeneğini kullanabilecekler.

 

Kaynak


Merve Akbağ

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Merve Akbağ..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.