Tech4Future Başlıyor!

Tech4Future Başlıyor!

Teknolojinin hem iş hem de günlük hayatımızı çok hızlı değiştirdiği bir dönemdeyiz. Sektörlerde yaşanan dijital anlamdaki değişim ve gelişmelerin farkında olmanın önemi giderek artıyor. Bu yüzden biz de Yapay Zeka (Artificial Intelligence) ve Büyük Veri (Big Data) konuları hakkında iki oturumdan oluşan bir seminer düzenliyoruz. Okulumuzun en aktif kulüplerinden biri olan Endüstri Sistemleri Topluluğu olarak düzenleyeceğimiz “Tech4Future” adlı seminerimiz ile gelişen teknolojiler hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

İlk oturumumuzda Türk Hava Yolları şirketinden Büyük Veri Teknik Lideri Fikret DEMİRCİ bizlere Yapay Zeka hakkında bilgi vererek öğrencilere ve katılımcılara Yapay Zeka’nın ne olduğu ve nerelerde kullanıldığı hakkında bilgi verecek.

İkinci oturumumuzda Vodafone şirketinden Büyük Veri Analitiği Geliştiricisi Gülşah Acar ALAN ile Büyük Veri ve Bulut Sistemleri hakkında bir oturum gerçekleştireceğiz.

Seminerimiz 17 Ocak 2021 Pazar günü saat 14.00’da başlayacaktır.
Seminerimiz Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirilecektir.

Katılım formu


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.