Sinerji Liderlik Zirvesi'ne Hazır Mısın?

Marmara Üniversitesi Sinerji Kulübü, 12 Kasım 2018 tarihinde Sinerji Liderlik Zirvesi adı altında, Türkiye’nin lider firmalarının üst düzey yöneticilerinin ağırlanacağı bir organizasyon düzenliyor!

Marmara Üniversitesi Sinerji Kulübü tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Sinerji Liderlik Zirvesi, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarını, üniversite öğrencileri ve iş dünyasıyla buluşturacak.
Zirve, seçkin konuşmacıları ve misafirleri genç girişimci adaylarıyla bir araya getirecek. SLZ, her yıl Kasım ayında düzenlenmeye devam ederek gelenekselleşen bir organizasyon olmayı hedeflemektedir.
Seçkin konuşmacı ve katılımcıları buluşturacak olan SLZ’18, yeni nesil liderlik kavramını ele alacak olup gündeme uygun konu başlıklarıyla, liderlikle ilgili her türlü probleme değinecektir.

Şimdi Sıra Sende
Alanında uzman ve tecrübeli isimlerin yer alacağı zirvede, öğrenciler kendini bir üst seviyeye taşıma imkanı bulacak ve staj imkanlarına sahip olabilecek. Fuaye alanının renkli organizasyonları ve efektif stantlarıyla sosyalleşme imkanını kolayca sağlayabilecek olan genç girişimci adayları, çeşitli üniversitelerden ve çeşitli bölümlerden öğrencilerle kaynaşma fırsatı yakalayacak.
İstanbul’un birçok üniversitesinden ve Türkiye’nin çeşitli illerinden misafirleri ağırlayacak olan Sinerji Liderlik Zirvesi’nin konuşmacı misafirleri arasında;
TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy (Kesinleşmedi)
Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol ÖZVAR
Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÖZDİLEK
İTO Başkanı Şekib AVDAGİÇ
ATO Başkanı Gürsel BARAN
BIST Başkanı Prof. Dr. Erişah ARICAN
THY Genel Müdür Yardımcısı (Pazarlama ve Satış)- Ahmet OLMUŞTUR
Prof. Dr. Sabri Burak ARZOVA
SARAR Şirketler Grubu Protokol Müdürü Alaattin ÇOBAN
Melek Yatırımcı ve Yönetici- Ali Rıza BABAOĞLAN
Şekerlisoy Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Onur ŞEKERLİSOY
Genç Türk-Amerikan İş Adamları Derneği Başkanı Zafer KÜÇÜKŞABANOĞLU
gibi isimler yer alıyor.

karekodlu öğrenci kariyeri

Tarih: 12 Kasım 2018
Yer: Bağlarbaşı Kültür Merkezi
Dil: Türkçe

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız.

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.