Öğrenci Kariyeri Banner

Rental Mind Satış ve Pazarlama Stajyeri Arıyor!

Rental Mind Satış ve Pazarlama Stajyeri Arıyor!

GENEL NİTELİKLER

Endüstriyel ürün ve hammaddelerin fabrikalara, atölyelere, işletmelere ya da son kullanıcılara uygun fiyatlarla ve hızlı teslimatla ulaşmasını sağlayan Tedarik Noktası (3M, Orafol, Velcro, Kleber gibi büyük firmaların Türkiye Bayisi olarak çalışmaktadır.) girişimi ve Rental Mind Danışmanlık şirketi bünyesinde, satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Yarı Zamanlı ya da Tam Zamanlı Stajyer" arayışı bulunmaktadır. 

 

Lütfen aşağıdaki ilan kriterlerini okumadan başvurunuzu tamamlamayınız. 

BU POZİSYON, OKULUNUZLA ALAKALI OLARAK DÜŞÜNECEĞİNİZ BİR "ZORUNLU STAJ PROGRAMI" DEĞİLDİR. ZORUNLU STAJ BAŞVURULARINI MAALESEF KABUL EDİLMEMEKTE OLUP, UZUN VADELİ FİRMADA ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLARI YETİŞTİRMEK AMAÇLI BİR PROGRAMDIR. 

Bu pozisyona neden başvurduğuna dair özel bir ön yazısı olmayan ve ön yazısında internette Tedarik Noktası hakkında araştırma yaptığını belirtmeyen arkadaşların başvuruları, dikkate alınmayacaktır. Ön yazıların "her başvuruya özel yazılan" bir iletişim yolu olduğuna inanmaktadırlar.

tedarik noktasi

 • Üniversite öğrencisi ve İstanbul’da ikamet eden,
 • Yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak çalışabilecek, okul-iş saatlerini kendi çalışma planına göre ayarlayabilecek planlama becerisine sahip,
 • Tercihen Tele-Satış veya Satış Destek konusunda deneyimi olan, deneyimi olmasa bile bu konuda kendine güvenen,
 • Gün boyunca uzun süre telefonda iletişim kurabilme gücüne ve sabrına sahip olduğunu düşünen, ya da tercihen bunu tecrübe etmiş olan,
 • Telefon görüşmelerinde iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip,
 • Hem bölge bayilerini ile hem de müşterileri aynı anda yönetebilecek kapasiteye sahip,
 • Görüşmelerinde olabildiğince pozitif ve enerjili yaklaşımı benimseyen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı,
 • Satış odaklı, işini takip eden ve raporlama yapabilen, özellikle kendi kendini yönetebilme becerisine sahip olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,

İŞ TANIMI

Firmada İşe başlayacak olan çalışma arkadaşları; e-ticaret, sosyal medya, müşteri ilişkileri, bayi yönetimi, ön muhasebe, fatura yönetimi, pazarlama gibi pek çok konuda kısa sürede kendini yetiştirilmek üzere eğitilecek, günlük çalışma düzeninde bu öğrendiklerini tecrübe edecek ve hem kendi gelişimine hem de şirkete kattığı değerlere bağlı olarak kazanımlar elde edecektir. Tüm alanlarda kendini geliştirmek isteyen ve işini kendi işi gibi sahiplenebilecek, uzun süre birlikte çalışabileceğimiz adayların başvuru yapması firma için önemlidir.

İlana başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Tuğba Füsun Özçelik

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.