Projem Fırında Staj Programı

Projem Fırında Staj Programı

bos_staj

 

Üniversite Öğrencilerine Ek Gelir İmkanı


Dünyanın 3. büyük beyaz eşya üreticisi ve Avrupa’da beyaz eşya pazarı lideri olan BSH Grubu, 13 markası ve 53.000’in üzerinde çalışanıyla dünyanın enerji verimliliği sağlayan yenilikçi teknoloji ihtiyacını karşılıyor. 13 ülkede 43 fabrikasında ürettiği inovatif beyaz eşya aletleri 50 ülkedeki 80 şirketi aracılığıyla tüketicilere ulaşıyor.

[ad name="Google Adsense"]

BSH Türkiye ekibi olarak, BSH Grubu’nun Orta Doğu, Afrika ve Kafkasya’yı kapsayan haritasında 88 ülkeden sorumlu Bölgesel Yönetim Merkezi olarak çalışıyoruz. Grup içerisindeki 42 fabrikadan en büyüğü ise Çerkezköy, Tekirdağ’da bulunuyor.

Bu kadar büyük bir sorumluluğun altından gün geçtikçe büyüyen bir ekiple kalkıyoruz!

Yeni nesil BSH çalışanlarını ekibimize dahil ettiğimiz staj programlarımıza bir yenisini ekledik ve'Projem Fırında' Programı'na katılıp kariyerine BSH'de başlamak isteyen üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz.

BSH Fırın Fabrikası Hakkında:

“Fırın fabrikası çalışanları olarak bizler sadece beyaz eşya üretmiyoruz. Yaşama kalite katıyoruz. Bizim ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin mutfaklarında keyifli vakit geçirdiklerini bilmek bize ilham veriyor.“

BSH’nin tüm dünyada toplamda 11 fırın fabrikası var. Peru (1), Almanya (3), Fransa (1), İspanya (2), Türkiye(1), Çin(1), ABD(2).

BSH Türkiye ise 3 farklı ürünün aynı çatı altında üretildiği tek fabrika! (setüstü ocak, solo fırın, ankastre fırın)

Yıllık üretim adedimiz 1 milyonun üzerinde!

Hedefimiz 2020 yılına kadar toplam üretim hacmimizi ikiye katlamak!

BSH Türkiye fırın fabrikası, tüm BSH fabrikaları arasında en yüksek kalite seviyesini üretmekte ve yıllardır bu gururu elde tutmaktadır.

Projem Fırında Staj Programı Hakkında:

Staj yeri: Çerkezköy Fırın Fabrikası,
Kimler staj yapabilir? 3. sınıf mühendislik öğrencileri, master ve doktora öğrencileri.
Projem Fırında Programı ne kadar sürüyor? Lisans öğrencileri için program 3. sınıfın yaz döneminde yani Temmuz-Ağustos ayında bir yaz kampı ile başlıyor (hafta içi 5 gün), Eylül ayından itibaren ise 4 ay boyunca haftada 2-3 gün devam edilmesi gerekiyor. Yani yaz kampı + bitirme tezi şekline program tamamlanmış oluyor.
Yüksek lisans öğrencileri 2 yıl boyunca haftada 3 gün
Doktora öğrencileri ise 3 yıl boyunca haftada 3 gün devam ediyorlar.

İlana Başvuru İçin Tıklayınız

 


0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.