Öğrenci Kariyeri Banner

Öncü Firmaların Yöneticileriyle Buluşturan 'YEA' Başvuruları Başladı!

Öncü Firmaların Yöneticileriyle Buluşturan 'YEA' Başvuruları Başladı!

Türkiye ve dünyanın öncü firmalarının yöneticileriyle bir araya gelme imkanı sağlayan Young Executive Academy (YEA)'nın yeni dönem başvuruları başladı.

Geleceğin yöneticileri arasında yer almak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunan ve üniversite öğrencileri tarafından en çok beğenilen akademi olan YEA, 2018 yılından beri 5 farklı alanda verdiği online eğitimlerle öğrencileri hayallerine bir adım daha yaklaştırmaya devam ediyor.

YEA Dünyasında Seni Bekleyenler:

  • İnsan Kaynakları,
  • Yazılım Teknolojileri ve Büyük Veri,
  • Girişimcilik ve Marka Yaratma,
  • Satış Pazalama ve Marka Yönetimi,
  • Dijital Pazarlama ve Influencer Marketing  alanlarında 6 ay boyunca her hafta öncü firmaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen eğitimlerle kendinizi geliştirirken, eğitim sırasında ya da sonrasında staj bulma ve sertifika kazanma şansından da faydalanabilirsiniz. 

Bu akademi aynı zamanda henüz öğrenciyken firmaların çalışma alanlarını keşfetmenize imkan sağlıyor. Akademi boyunca Yapay Zeka'dan İnsan Kaynaklarına kadar birçok farklı bölümden yöneticiler eğitim ve kariyer hayatları boyunca elde ettikleri deneyimlerden bahsederek akademi öğrencilerinin kariyer yaşamlarına da ışık tutmuş oluyor.

Üstelik katılım sağlayan kişiler söz konusu firmaların üst düzey yöneticileri olduklarından dolayı, online dersler sırasında dikkat çeken öğrencilere staj imkanı bile tanıyabiliyorlar. Bu harika akademinin sonunda ise, 6 ay boyunca programa katılım sağlayan firmaların tamamından onaylanmış sertifika kazanıyorsunuz.

Veee en önemlisi; YEA'da bu yıl başarılı olan 10 öğrenci, Harvard Üniversitesi'nden Liderlik eğitimi almaya hak kazanacak. Yine başarılı olan 20 öğrenci, önde gelen 20 şirketin lideri ile kahvaltı yaparak onlardan mentorlük de alabilecek. Vee son olarak, 30 öğrenciye ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı verilecek.

Hepsi ve daha fazlası bu yıl YEA'da seni bekliyor. Kariyerin için harika bir adım atmaya hazırsan, hemen aşağıdaki butona tıklayarak YEA dünyasındaki yerini almaya şans kazanabilirsin.

Başvur


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.