Öğrenci Kariyeri Banner

ODTÜ INVESTART Başlıyor!

ODTÜ INVESTART Başlıyor!

Çevrim içi olarak düzenlenecek Investart etkinliği bu yıl da ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu önderliğinde gerçekleşiyor!

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara ve Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluk, bu sene 8-11 Nisan’da girişimcilik ekosistemine çok değerli katkılarda bulunacak Investart etkinliğini düzenliyor.

Investart etkinliği, ülke genelinde herhangi bir kısıtlama olmaksızın girişimcilik ekosistemine katılmayı hedefleyen, start-up olma yolunda ilk adımlarını atmak isteyen ve yatırım alabilecek girişim fikirleri olduğunu düşünen takımların başvurabileceği; finalinde ise jüri ve yatırımcıların karşısında yapılan sunumlar ile dereceye giren takımlara ödüllerin verileceği bir etkinlik olarak planlanmaktadır. Ayrıca jüriler kendi seçtikleri takımlara yatırım desteği de sağlayabileceklerdir.

Investart etkinliğinin bu seneki formatı ise şu şekilde: Girişimcilik ve Melek Yatırımcılık konulu paneller ve sunumlardan oluşacak oturumlar 8-10 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 11 Nisan 2021’de ise deneyimli mentörler eşliğinde yapılacak ön elemeyi geçerek finale kalmaya hak kazanan ekipler, girişimlerini alanında yetkin olan jürilere aynı zamanda da yatırımcılara sunacaklar ve dereceye giren takımlar ödüllerini almaya hak kazanacaklardır.

Tüm panellere katılan katılımcılarımız ve sahneye çıkan girişimler sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Bu yılın Investart heyecanına ortak olmak için, girişiminizle başvurabilir veya panelleri, sunumları ve sahneye çıkan girişimleri seyirci olarak takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek ve yarışmaya kayıt olmak için web sitemizi inceleyebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Web sitemize buradan, Instagram Investart Genç Girişimciler Topluluğu hesabımıza buradan, Instagram ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu hesabımıza buradan, Twitter Investart Genç Girişimciler Topluluğu hesabımıza buradan ve Twitter ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.


Yaren İrem Binici

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yaren İrem Binici

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.