Kişisel Gelişim Merkezi Programı Başlıyor!

Kişisel Gelişim Merkezi Programı Başlıyor!

2-3-4 Mart tarihlerinde, 19.30-22.30 saatleri arasında alanlarında uzman kişilerle kendini geliştireceğin, hayatına yeniden yön vereceğin, farkındalığını arttıracağın ve her oturum için ayrı katılım belgesine sahip olacağın harika bir programa hazır mısın? Bu programdan sonra kendindeki olumlu değişimleri görünce çok şaşıracaksın. Bu programı sakın kaçırma! 

✔Programda seni hangi konuşmacılar ve konular bekliyor?🤩

-LİDERLİK-Tuğba Özdenal
-ZAMAN YÖNETİMİ-Perçin İmrek
-KRİZ YÖNETİMİ-Devrim Ersöz
-ETKİLİ İLETİŞİM-Adem Karafilik
-SÜRDÜRÜLEBİLİR MOTİVASYON-İzzet Memi
-KİŞİSEL FARKINDALIK-Serhan Yılmaz
-İMAJ YÖNETİMİ-Gürol Salman
-STRES YÖNETİMİ-Nazlı Baç
-KARİYER PLANLAMA-Aslı Cevahir Arabacı Keleşabdioğlu


Aşağıdaki soruları sorduğunuzu duyar gibiyiz…

✔Peki program süreci nasıl ilerleyecek?
-3 günlük program süresinde her gün 3 oturum, toplam 9 oturum gerçekleştirilecektir. Her oturum 50 dakika sürecek olup, 10 dakika mola olacaktır.

✔Katılım belgelerine nasıl sahip olabilirim?
-9 oturumun 7’sinde katılım sağladığınız takdirde katıldığınız her oturum için isminize özel katılım belgesi verilecektir. 9 oturumun 9’una da katılım sağladığınız takdirde 9 katılım belgesi ve +1 adet tüm konuların içerdiği teşekkür belgesine sahip olacaksınız. 7 oturumdan daha az oturuma katılım sağladığınız takdirde maalesef hiçbir belgeyi almaya hak kazanamamış olacaksınız.

✔Benim oturuma katılıp katılamadığımı nereden bileceksiniz?
-Her oturum için oturum içerisinde ayrı ayrı yoklama formu atılacaktır. Formları doldurmak için 10’ar dakika süreniz olacaktır. Bu şekilde oturumlara katılma durumunuzu takip edeceğiz. Form duyurularını takip etmeyi unutma.

✔Söylediğiniz gibi kendimde olumlu değişimleri görebilecek miyim?
-Tabii ki göreceksin. Bu programda yaşamın boyunca öğrenmen gereken ve öğrendiklerini destekleyecek olan bütün konular mevcut. Bize güven!

✔Benim bu sorulardan başka sormak istediklerim var. Size nasıl ulaşacağım?
-Bize bütün DSC Gazi sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsin. Çok hızlı bir şekilde aklındaki soruları cevaplayabilmek için sana geri dönüş yapacağız.

Kayıt Linki


Sosyal Medya Hesaplarımız
Linkedin 
Instagram
Twitter 
Youtube 
Web Sitesi 
Discord 
Telegram 

 


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.