JEKTALK Bilim Seferi : Antarktika Başlıyor!

JEKTALK Bilim Seferi : Antarktika Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde çalışmalar yapan Jeoenformatik Kulübü’nün “JEK TALK” projesinin “Bilim Seferi: ANTARKTİKA” konusuyla gerçekleştireceği etkinlik  “5 NİSAN 2021 Pazartesi”!

Covid-19 sebebiyle bahar dönemi eğitimini online bir şekilde tamamlamış üniversitemiz güz dönemini de online bir şekilde sürdürmektedir. Okulların ne zaman açılacağı bilinmemekle beraber tıpkı üniversitemiz gibi Jeoenformatik Kulübümüz de faaliyetlerini online olarak devam ettirmektedir. 

 

Jeoenformatik Kulübü Söyleşisi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği bölümünde aktif olarak etkinliklerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü “JEK TALK” projesinin “Bilim Seferi: ANTARTİKA” adıyla 

“Doç. Dr. Burcu ÖZSOY” konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi organize ediyor.

Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği “5 NİSAN 2021 Pazartesi 19:00-20:00” saatleri arasında tek oturum olarak gerçekleştirilecektir.

Konuşmacı 

“Doç. Dr. Burcu ÖZSOY”

 

Etkinlik Detayları

Mekan: Zoom (online)

Tarih: 5 NİSAN 2021 Pazartesi

Saat: 19:00-20:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Formu dolduran kişiler katılabilir

Katılım Belgesi: Yok

Katılım Formu

 

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. İlgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek, onları bu konuda hem akademik hem sosyal alanlarda geliştirmek, kulüp bünyemizde bulunan üyelerimize, okulumuzdaki öğrencilere ve çevremizde ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler sunmaktır.


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.