JEK Gelişim Coğrafi Bilgi Teknolojilerinde Yerli Yazılım Söyleşisi

JEK Gelişim Coğrafi Bilgi Teknolojilerinde Yerli Yazılım Söyleşisi

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde çalışmalar yapan Jeoenformatik Kulübü’nün “JEK AKADEMİ” projesinin “COĞRAFİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ’NDE YERLİ YAZILIM” konusuyla gerçekleştireceği etkinlik 

“11 ŞUBAT 2021 Perşembe!”

Covid-19 sebebiyle bahar dönemi eğitimini online bir şekilde tamamlamış üniversitemiz güz dönemini de online bir şekilde sürdürmüştür. Okulların ne zaman açılacağı bilinmemekle beraber Jeoenformatik Kulübümüz de faaliyetlerini online olarak devam ettirmektedir. 

 

Jeoenformatik Kulübü Söyleşisi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği bölümünde aktif olarak etkinliklerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü “JEK AKADEMİ” projesinin “COĞRAFİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ’NDE YERLİ YAZILIM” adıyla  “Hüseyin KURŞUN” konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi organize ediyor.

Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği “11 ŞUBAT 2021 Perşembe 19:00-20:30” saatleri arasında tek oturum olarak gerçekleştirilecektir.

 

 

 

Konuşmacı 

“Hüseyin KURŞUN”

 

Etkinlik Detayları 

Tarih: 11 ŞUBAT 2021 Perşembe

Saat: 19:00-20:30

Katılım Formu

 

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. İlgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek, onları bu konuda hem akademik hem sosyal alanlarda geliştirmek, kulüp bünyemizde bulunan üyelerimize, okulumuzdaki öğrencilere ve çevremizde ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler sunmaktır.


 


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.