JEK Akademi Drone Teknolojisi Başlıyor!

JEK Akademi Drone Teknolojisi Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde çalışmalar yapan Jeoenformatik Kulübü’nün 

“JEK AKADEMİ” projesinin “Uzaktan Algılamadan Kareler: DRONE TEKNOLOJİSİ”” konusuyla gerçekleştireceği etkinlik 

“8 MAYIS 2021 Cumartesi”!

Covid-19 sebebiyle bahar dönemi eğitimini online bir şekilde tamamlamış üniversitemiz güz dönemini de online bir şekilde sürdürmektedir. Okulların ne zaman açılacağı bilinmemekle beraber tıpkı üniversitemiz gibi Jeoenformatik Kulübümüz de faaliyetlerini online olarak devam ettirmektedir. 

 

Jeoenformatik Kulübü Söyleşisi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği bölümünde aktif olarak etkinliklerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü “JEK AKADEMİ” projesinin “Uzaktan Algılamadan Kareler: DRONE TEKNOLOJİSİ” adıyla “Cengiz Erdoğan” konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi organize ediyor.

Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği “8 MAYIS 2021 Cumartesi 14:00-16:00” saatleri arasında tek oturum olarak gerçekleştirilecektir.

 

Öğrenci Kariyeri Destekliyor

 

Konuşmacı

“Cengiz Erdoğan”

Etkinlik Detayları

Mekan: Microsoft Teams 

Tarih: 8 MAYIS 2021 Cumartesi

Saat: 14:00-16:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Formu dolduran kişiler katılabilir

Katılım Belgesi: Var

Katılım Formu 

 

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. İlgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek, onları bu konuda hem akademik hem sosyal alanlarda geliştirmek, kulüp bünyemizde bulunan üyelerimize, okulumuzdaki öğrencilere ve çevremizde ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler sunmaktır.

 

 

 


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.