Öğrenci Kariyeri Banner

İTÜ Denetim ve Danışmanlık Kulübü'nün Farkındalık Zirvesi’19 Sizi Bekliyor!

İTÜ Denetim ve Danışmanlık Kulübü'nün Farkındalık Zirvesi’19 Sizi Bekliyor!
İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi için geri sayım başladı! Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi 16-17 Aralık 2019 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde!

2 GÜN, 11 OTURUM, 8 SEKTÖR!

Farkındalık Zirvesi, sürekli gelişmekte ve değişmekte olan iş dünyası hakkında daha bilinçli bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına katkı sağlamak amacıyla “VUCA: Sis Perdesi” temasıyla sizlerle olacak.

İki gün sürecek olan organizasyonda Denetim, Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, Kimya, Enerji ve Elektrik-Elektronik gibi sektörlerden önde gelen firmalar olan isimlerin tecrübelerinden faydalanarak onlarla birebir iletişim kurup kendi yol haritanızı oluşturabilir, VUCA Dünyası’nda liderliğe atacağınız adımlarla geleceğinizin sis perdesini aralayabilirsiniz!

FZ19 AFİŞ LOGOLU DİK

QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Farkındalık Zirvesi’nde, Unilever, Pfizer, Hayat Kimya ve IBM, Koç Holding, EY, Eaton gibi sektöründe lider birçok firma ve sürpriz oturumlar seni bekliyor! Sen de #LiderlikRuhumda diyorsan hemen kayıt ol, zirvede yerini al!

  • Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir.

  • Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, etkinlik sonunda her gün en az 3 oturuma, toplamda 8 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.


Kayıt olmak için; https://www.ituddk.com/farkindalik-zirvesi/

 

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.