Öğrenci Kariyeri Banner

Instagram Fenomeni mi Olmak İstiyorsun?

Instagram Fenomeni mi Olmak İstiyorsun?
Kimse fenomen doğmuyor, her milyonluk Instagram hesabının 100 takipçili dönemi oldu. Onlar birçok şey deneyerek takipçilerini katladılar, bize de o formüllerin damıtılmış haliyle oluşturulan birbirinden etkili 11 uygulama kaldı. Her biri ayrı meziyete sahip bu uygulamaları kullanmaya başlayın, fenomenler dünyasına atanmanızı hızlandırın!

1. Grum

GRUM

Paylaşımlarınızı planlamak, özellikle de bilgisayar ortamında tuttuğunuz o iyi fotoğrafları paylaşabilmek için Grum en iyi yardımcı. Ayrıca açıklamalar, yorumlar ve zamanlamaları ayarlama konusunda da büyük bir kurtarıcı.

2. Socialdrift

2SOCIALDRİFT

Takipçileri en iyi artırma yöntemi her konuda olduğu gibi organik yöntem. Aldığınız beğeniler ve yorumlar ekseninde oluşturduğu parametrelerle hedef hesaplara nasıl daha iyi ulaşılacağını size zahmet bırakmadan analiz ediyor. Socialdrift, yeni adıyla Kickstagram ücretli bir hizmet olsa da 3 gün boyunca özelliklerini ücretsiz olarak denemenize imkan veriyor. Denemeye değer.

3. VSCO

3VSCO

Ürettiğiniz içerikler ne kadar kalifiye olursa olsun onu sunma biçiminiz her şeyi etkiler. Görselliği en iyi seviyede tutabilmek, görüntü ve videoları kolay ve etkili biçimde işleyebilmek, buna rağmen profesyonel bir iş ortaya çıkarabilmek için tüm platformlarda çalışan VSCO halen açık ara en iyisi.

4. Later

4LATER

Karmaşık bir paylaşım takviminiz varsa bir noktadan sonra yönetmek öyle zorlaşır ki sizin için en büyük etkiye sahip olacak paylaşımlar yitip gider. Later hem mobil uygulamaları hem de tarayıcı eklentileriyle küçük çaplı paylaşımlardan sürekli paylaşımlara dek planlamada yanınızda olmaya hazır. Kendileri bu konuda dünyanın en iyisi olduklarını iddia ediyor, bakalım öyleler mi?

5. Canva

5CANVA

Hesabınız için logo oluşturmak istiyor olabilirsiniz, belki de görsellerinizde yeni ve farklı bir konsept denemek için hem zamanınız az hem de maddi bir harcamada bulunmadan kendiniz çabalamak istiyorsanız, Canva binlerce farklı seçenekle tasarım yardımcınız olacak.

6. Linktree

6LİNKTREE

Instagram profilinize sadece bir link eklemeye izin verdiği için yönlendirme yapabilmek hayli kısıtlı hale geliyor. Facebook sayfanızı mı tanımlamalı yoksa profesyonel web adresinizi mi duyurmalı? Linktree ile vereceğiniz tek bir link, kullanıcıları sizin tüm sayfalarınızı içeren bağımsız bir sayfaya yönlendiriyor, neleri sunmak isteyeceğiniz de size kalıyor.

7. Woobox

7WOOBOX

Instagram 'dan hediyeler kazanmaya hepimiz bayılıyoruz ve ufak tefek şeyler için arkadaşlarımızı takip ettirmekten tutun da kendi profilimizde ilgimizi çekmeyen şeyleri bile paylaşıyoruz. Büyük markalar da pazarlama stratejilerini bu temelde kuruyor, Woobox uygulamasıyla. Her boyutta oyunlaştırma için fazlasıyla uzmanlaşmış yöntemlere sahip!

8. Pixelgarde

8PİXELGARDE

Instagram 'da oluşturulan bir Hikaye kimi zaman iyi gönderileri bile geride bırakabiliyor fakat Hikaye oluştururken ortaya çıkan bir problem 24 saat öncesine ait bir videoyu kullanamamak. Pixelgarde videolardaki lokasyon, zaman ve diğer verileri temizleyerek bu sorunu kökten çözüyor.

9. Ink361

9INK361

İçeriğinize göz kulak olurken sizinle aynı kulvarda yarışan diğer kullanıcıların neler yaptığını da verileriyle takip etmek Ink361'in en iyi yaptığı iş. Erişmek istediğiniz kitlenin anahtarını uzun zamandır ücretsiz sunan hizmet bu detaylı yardımını ücretli hizmete çevirmeden faydalanmak gerek!

10. AutoHash

10AUTOHASH

Ah bu hashtagler, hiçbir zaman en iyisini yakalayamadığımız, durmadan değişen o kadim araç! AutoHash içeriğinizin türü ve içerdiği objeleri temel alarak kendi algoritmasıyla en etkili olacak hashtagleri belirliyor. İki yüz elli adet işe yaramayan hashtag yerine on adet etkilisi, daha iyi olmaz mı?

11. Juicer

11JUICER

Instagram hesabınızı sadece mobil dünyada saklı tutmayın, Juicer ile hesabınızı herhangi bir web sitesine yerleştirebilir, bu yolla ziyaretçilerinizi birden farklı kanaldan tek noktaya başarıyla transfer edebilirsiniz. Juicer'ın önemli bir diğer özelliği de web sitelerine yerleştireceğiniz profilinizde hangi içerikleri gösterip göstermeyeceğinizi size sorması, böylece farklı web siteleri için özelleştirme imkanı sağlaması!

Kaynak

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.