Havacılık ve Uzay Psikolojisinde Kariyer Yapmak İsteyenler Bu Etkinliği Kaçırmamalı!


İstikbal ve istihdamın göklerde olduğu ve daha olacağı açıkken bir yerlerden başlama fırsatı, hikayeyi başlatma fırsatı karşınızda!


Üniversite mezunları arasında işsizlik rakamları kaygı uyandıran boyutlara ulaşmışken, uzun zamandır yükselişte olan havacılık sektörü dikkat çekiyor. Havayolu firmalarının iş garantili ve ücretsiz sağladıkları pilotaj eğitimleri (çalışmaya başladıktan sonra geri ödemeli) Türkiye’deki üniversite mezunu gençler arasında en çok rağbet gören mesleklerden birisi olmaya başladı. Aynı şekilde kabin memurluğunu da buraya dahil edebiliriz. Ancak işe alım süreçlerinde ciddi mülakatlar var tabi. En çok zorlanan konulardan birisi ise bu işin psikolojik kısmı!


WhatsApp Image 2019-11-24 at 23.00.51


NASA Astrofizikçisi Dr. Umut Yıldız, Havacılık ve Uzay Psikolojisi Kitabı Yazarı Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç’ten uzay dinleme fırsatı, havacılık yöneticileri ve insan kaynakları uzmanları ile tanışma fırsatı, kariyerine akademik bir kongre katılımı ile belgelendirerek başlama fırsatı, çok değerli kıdemli pilotlardan, akademisyenlerden havacılık hikayeleri, istihdam alanları, gelişim planları dinleme fırsatı!

7-8 Aralık 2019 tarihlerinde Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresinin ilki İstanbul’da Prof Dr. Türkan Saylan Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor. Havacılık ve uzay yolunda kendi hikayeni başlatmak için kongreye ücretsiz ön kaydını yaptırabilirsin! Ayrıca bu alanda gelişim fırsatlarından haberdar olmak için gelişim formunu doldurabilirsin.
WhatsApp Image 2019-11-24 at 23.00.29


Kongre İçin Ön Kayıt Formu:  TIKLAYIN!Havacılık, Uzay, Psikoloji Gelişim Formu için TIK!Kongre sitesi: https://hupkongre.havacilikpsikolojisi.net/
Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.