Öğrenci Kariyeri Banner

Google’dan Gezmeyi Sevenlere Yeni Servis: Touring Bird

Google’dan Gezmeyi Sevenlere Yeni Servis: Touring Bird
Google'ın şirket içi girişim kuluçka merkezi Area 120, Touring Bird adını verdiği bir seyahat rehberi sitesi hazırladı.

Google’ın şirket içi girişim kuluçka merkezi Area 120, Touring Bird adını verdiği bir seyahat rehberi sitesi hazırladı. Touring Bird popüler seyahat noktalarında bulunan turlar, turistik mekanlar ve etkinlikler ile ilgili bilgiler sunuyor. Şu ana kadar siteye yaklaşık 20 şehrin bilgileri eklendi. Bu şehirler arasında Yeni Delhi, Prag, Şikago, Amsterdam, Barselona, Berlin ve Las Vegas gibi merkezler bulunuyor. Önümüzdeki aylarda yeni şehirlerin de eklenmesi planlanıyor.

peccv_503x307

Diğer kullanıcılardan öneriler

Sitede yer alan açıklamada “Gideceğiniz şehri seçtiğinizde popüler etkinlikleri, önerilen turları ve fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz rehberli turların yanı sıra bölgede yaşayanların ve seyahat blogcularının önerilerini de inceleyebilirsiniz.” ifadesi yer alıyor.

Uygulama ‘kendi-paketini-yarat’ seçeneğiyle birlikte geliyor. Kullanıcılar burada filtrelenmiş önerilerin fiyatlarını ve özelliklerini inceleyip karşılaştırarak kendilerine en uygun planı oluşturabiliyor. Sitede ayrıca rezervasyon ve iptal politikaları ile ilgili bilgiler de yer alıyor.

pexels-photo-413960efew_503x307

Ekibin amacı gezginlerin sorunlarını çözmek

Touring Bird ekibi “Biz seyahat alanında ortak bir tutkuya sahip kişilerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir ekibiz. Başkaları için seyahat deneyimini geliştirmek istiyoruz. Çoğumuzun Google’da seyahat ürünleri geliştirme konusunda deneyi var ve hepimiz bu alanda gerçek kullanıcı sorunlarını çözmek için tutkuyla çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kullanıcılar site üzerinde ayrıca en sevdikleri etkinlikleri ve önerileri kaydedebiliyor ve bu listeyi diğer gezginlerle paylaşabiliyor. Touring Bird şu anda sadece İngilizce olarak tüm dünyada kullanılabiliyor.

Kaynak

 

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.