FinanceBreak'17 Boğaziçi Üniversitesi'nde!

Türkiye’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü farkı ile bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan Finance Break finans zirvesi QNB Finansbank ana sponsorluğunda,P&G ve Unilever destekleriyle bu yıl 27 Kasım-1 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu’nda öğrencilerle buluşmayı bekliyor. Hafta içi 17:30-19:45 arası 5 gün boyunca kampüste finansın konuşulacağı tek etkinlik olan Finance Break finans dünyasının önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor.
Bu yıl Finansta Rönesans mottosuyla Finance Break, finansın teknolojiyle yeniden doğuşunu bütünüyle işleyecek. Oturum ve panellerin ardından öğrenciler konuşmacılarla tanışma ve sorularını birebirde sorma imkanı yakalayacak. 
Konuşmacılar arasında Deutsche Bank Ceo'su Albert Krespin, Teb Yatırım Ceo'su Baturalp Candemir, QNB FinansInvest Ceo'su Özgür Güneri, Prof.Dr.Emre Alkin, eski milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi Üyesi Murat Sağman ve finans dünyasından daha birçok önde gelen ismi ağırlayacak  Finance Break'te yerinizi ayırın!

Gerçekleşecek 10 oturumun 6’sına katılan öğrenciler “11. Finance Break Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Detaylı bilgi için: http://financebreak.buik.net/

Biletler için ilgili linki ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.